קרנית גולדווסר מגיעה לאשדוד לספר את סיפורה האמיץ והמרגשקרנית גולדווסר מגיעה לאשדוד להרצאה על סיפורה האמיץ והכן כאשר בוקר אחד התבשרה על חטיפתו של בעלה אודי ע"י החיזבאללה ועל מלחמתה בכל הכוח להשיבו הביתה

קרנית גולדווסר | יח"צ

קרנית גולדווסר היא אלמנתו של אודי גולדווסר ז"ל, החייל חטוף החיזבאללה מתאריך ה- 12 ביולי בשנת 2006, עת הייתה סטודנטית בטכניון. אודי גולדווסר שרת אז במילואים וקרנית אשתו ציפתה לחזרתו.

קרנית גולדווסר התפרסמה בזכות המאבק העיקש שלה להשיב את בעלה ארצה. לשם כך נפגשה גולדווסר עם מנהיגים ברחבי העולם כולו ועשתה כל שנדרש על מנת להשיב אותו ארצה. בשלב מאוחר יותר הוחזרו גופותיהם של אודי גולדווסר ז"ל ואלדד רגב ז"ל והמאבק תם.

משלב זה ואילך החליטה גולדווסר לפתוח דף חדש בחייה. היא החלה להגיש תכניות טלוויזיה רבות וביניהן תכניות העוסקות באיכות הסביבה ואקולוגיה, אקטואליה ועוד. בשנת 2013 היא עברה לתל אביב והצטרפה לרשימה הכללית של רון חולדאי בעירייה.

לדברי גולדווסר, המעבר לתל אביב היה חלום משותף שלה ושל אודי אשר נשכח בעקבות שאירע. גולדווסר מונתה לרביעית ברשימה של חולדאי, מקום ריאלי ומבטיח. הנושאים המעניינים אותה לדבריה, הם שיפור איכות הסביבה והרחבת השטחים הירוקים בעיר.

קרנית גולדווסר עברה תהליך ארוך ביותר עד ליום בו נודע לה כי בעלה לא ישוב. אף על פי שניסתה ככל יכולתה ונפגשה עם מנהיגים כגון הילרי קלינטון, אחמדינג'אד ואחרים - מסעה היה בין הקשים שאי פעם נחוו על ידי בת זוג עד שלבסוף התבשרה על מותו.

בהרצאתה הייחודית מספרת גולדווסר אודות מסע זה ועל החוויה כפי שהיא נחווית באמת. כיצד הגיבו לה המנהיגים? מול מי נאבקה? מה היו יחסיה עם משפחתו של אודי גולדווסר? כיצד מתמודדים עם האבדן? באמצעות הרצאה מרתקת מספרת גולדווסר כיצד התמודדה במהלך השנתיים הארוכות עם הכאב והקושי, עם חוסר הוודאות והרמזים האפלים, עם התמונה הלא ברורה ועם האהבה הכול כך גדולה לבן זוגה שנעלם.

יום שני, 06.05, בשעה 20:00. המופע  במסגרת המיזם 'התושב במרכז הקהילתי' - 20  ₪ בלבד. מרכז קהילתי  ברובע ט', רח' ראשל"צ 4, אשדוד. למידע והזמנות: 08-8541158

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected] 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה