8 דברים שצריך לדעת על מחסנים להשכרהשירותי אחסנה ניתנים בגין סיבות רבות וחוסכים כסף רב ללקוחות פרטיים וללקוחות עסקיים, יחד עם זאת ההיצע רחב וקיימים הבדלים בין הספקים השונים, הנה שמונה דברים שכדאי לדעת על הנושא במטרה לבצע את הבחירה הנכונה ביותר לצורך.

freepik

לא רק מחסנים להשכרה

הובלה, אריזה ואפילו הדרכה לאריזה הם חלק מהשירותים הנלווים שניתן לקבל בתשלום מחברות המציעות מחסנים להשכרה. שירותים אלו מקלים מאוד על הלקוח משני היבטים הראשון- נושא האחסנה מרוכז תחת גורם אחד וחוסך תיאומים לוגיסטיים ומשאבים כספיים והשני- זהו פתרון ייחודי המתאים לאלו השוהים בחו"ל או עוברים לחו"ל ונדרשים לנציגות מקומית אשר תטפל בציודם יקר הערך.

ניתן לאחסן בהם כמעט הכל

החל מציוד אישי, ריהוט, ציוד מחנאות, שייט, מסמכים, מכשור חשמלי, אוספים, ירושות ואפילו כלי רכב. מחסנים להשכרה משמשים גם כפתרון זמני או קבוע לעסקים המוכרים דרך האינטרנט ונדרשים לשטח אחסנה מרכזי או נוסף ומתאימים לאחסון כל פריט שאינו דורש קירור.

ניתן לאחסן גם לזמן לא מוגבל

ככלל, רוב החברות המציעות מחסנים להשכרה ידרשו תקופת התקשרות ראשונית של חודש בלבד, ישנן חברות שידרשו התחייבות לפרק זמן מסוים (רבעון או שנתון) וישנן חברות אשר יאפשרו לחדש את ההתקשרות מדי חודש וחודשו. בנוסף, אל אף שקיימת תקופת התקשרות ראשונית מזערית ברוב המקרים ניתן להשכיר מחסנים לטווח ארוך וליהנות מתעריפים מופחתים.

פתרון לעסקים המעוניינים בניהול "רזה"

עסקים המעוניינים לחסוך בהוצאות התפעוליות, לייתר את הצורך לשכור מחסן עצמאי ולהעסיק מחסנאים יוכלו לשכור חלל אחסנה "שצומח יחד איתם" ובהתאם לצרכיהם. מחסנים להשכרה מתאימים כשירות נלווה ליבואנים אשר נדרשים לפתרון זמני או קבוע לסחורה עודפת וליצרנים המוכרים את מרכולתם דרך המרשתת ומעוניינים בפתרון עסקי לאחסנה של מלאי קיים.

פתרון לאנשים פרטיים במצבים שונים

מעברי דירה, תקופות שיפוצים, טיול ארוך או מעבר לעבודה במדינה זרה הם מהמצבים הרווחים בגינם פונים לשירותי השכרת מחסנים. יחד עם זאת מחסנים להשכרה מהווים חלופה הולמת בעלות נגישה גם כאשר מעוניינים לרווח את הבית, לפנות ציוד ולהבטיח שזה יישמר באופן מיטבי בכל עת.

היתרים ורישיונות

תחום האחסנה רחב ומציע מגוון פתרונות, ישנם מחסנים הממוקמים במושבים ובקיבוצים חלקם פועלים מתוך אדמות חקלאיות, מחוץ להיתר המותר לשימוש מסחרי וחלקם נמצאים על צירים מרכזיים באזורי הביקוש ומצוידים בהיתרים המתאימים לשימוש מסחרי וברישיונות מטעם משרד הבריאות, כיבוי אש, משטרת ישראל והרשות המקומית. אחסנה במחסן ללא היתרים מתאימים חושפת את הלקוח לפינוי פתאומי ולכן חשוב לברר נושא זה מבעוד מועד.

סוגי המבנים לאחסון

גם כאן קיימים הבדלים בין הספקים השונים בעוד שישנם כאלו שיצעו מקומות אחסון בתוך לולים או אף במבנים שאינם מקורים קיימים ספקים המציעים אחסנה במבני בטון המחולקים ליחידות אחסון בגדלים שונים- במקרה זה היתרון ברור- התאמה מרבית לצרכי הלקוח ותשלום על שטח אחסון ממשי ולא על "אוויר".

עלויות האחסנה

עלויות האחסנה כוללות בדרך כלל את השטח הנדל"ני בו יאוחסן הציוד של הלקוח, אבטחה, הדברה וניקיון, במרכז הארץ עלויות האחסנה גבוהות יותר וזאת בשל עלות הנדל"ן למשכיר והנגישות הגבוהה הן לתחבורה פרטית והן לתחבורה ציבורית. יחד עם זאת כאשר מדובר על שטח אחסנה בו מבוצע שימוש בהיקף נרחב הרי שעלויות הדלק מתקזזות בהתאם.

 

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected] 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה