שילוח יצירות אמנות: איך זה עובד?סוף סוף מצאתם את יצירת האמנות המושלמת לביתכם, שמתאימה לחלל שלכם באופן מושלם, אבל השאלה היא: איך תובילו את יצירת האמנות הביתה? או, כבעלים של גלריה, חיברתם בין קונה לאמן בסגנון ייחודי, ומכרתם את היצירה. ביצעתם את עבודתכם. ובכן, כמעט.

.

כקונים או כמוכרים, השלב הבא הוא שילוח יצירות אמנות כך שיגיעו ליעדן במצב מושלם, וכעת עליכם למצוא חברת שינוע ולוגיסטיקה שמציעה שירותים אמינים שיאפשרו לכם להעביר את יצירות האמנות שלכם בשלמותן ליעדן, עם אפשרות מעקב שלכם אחר המשלוח, ושירות לקוחות מצוין שמאפשר לכם להבין בכל שלב היכן נמצאת יצירת האמנות שביקשתם לשנע, ומתי היא תגיע ליעדה.

לא בטוח שהחברה שתציע את המחיר הזול ביותר, תציע גם את השירותים האמינים ביותר

מומלץ שלא לבחור חברת שינוע ולוגיסטיקה שמציעה את השירותים הזולים ביותר, אלא לבסס את הבחירה על החברה שמציעה את השירותים הטובים ביותר, אחרת תקבלו שירותי שילוח יצירות אמנות עם אפשרויות ירודות של אריזה ומשלוח, שאמנם לא יעלו לכם הרבה, אבל גם לא יהיו שווים הרבה כשיגיעו ליעד.

כשאתם שולחים יותר מיצירת אמנות אחת לאותה כתובת, חברת שינוע ולוגיסטיקה תוודא אריזה תקינה של כל פריט ואחסון בתנאים הולמים במידת הצורך. גישה זו מבטיחה הגעה של יצירות האמנות במצב תקין ובטוח, וזה גם אומר שהחברה תישא באחריות לכל מקרה של תקלה.

שילוח יצירות אמנות בינלאומי: בלי כאבי ראש ובלי דאגות

חברות שינוע ולוגיסטיקה מציעות גם שירותים בינלאומיים להעברת יצירות אמנות מעבר לים, אבל מומלץ לוודא תחילה עם שירות הלקוחות של החברה שבחרתם' את תקנות המכס המשתנות ממדינה למדינה.

שילוח יצירות אמנות בינלאומי מתאים להעברת יצירות אמנות גדולות או מורכבות מכדי לשלוח באמצעות חברות הובלה סטנדרטיות, ומטפלי אמנות מקצועיים נחשבים לתקן הזהב. חברה שמציעה שירותי שינוע ליצירות אמנות מתמחה באריזה בטוחה של יצירות האמנות והובלתן לכתובת היעד באופן בטוח, מתוך הכרה, מודעות והבנה לחשיבות ההגנה על היצירות היקרות.

יצירות האמנות שלכם זוכות לטיפול ברמה אמנותית

חברת שינוע ולוגיסטיקה מטפלת במשלוח יצירות האמנות שלכם בקפדנות, בין אם אתם שולחים מספר יצירות להצגה בגלריה שלכם, או שאתם שולחים יצירת אמנות כמתנה לבן משפחה או חבר. בחירה בשירותים מקצועיים פירושה שיצירות האמנות שלכם לא יועברו ממשאית למטוס ושוב למשאית.

החברה מתאימה מנהל התקן שמתמחה בתהליך שילוח יצירות אמנות, שיאבטח את היצירות שלכם באופן תקין. תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שהיצירות היקרות שלכם יקבלו טיפול מסור ופיקוח לאורך כל המסע.

בשורה התחתונה, כמה סיבות חשובות לבחירת שירותי שילוח יצירות אמנות

טיפול מסור של מיטב המומחים. חברת שינוע ולוגיסטיקה עוזרת לכם לשלוח יצירות אמנות עם אנשי מקצוע שיודעים לטפל היטב בכל סוגי האמנות.

קווי הפצה נרחבים. חברה שמתמחה בשירותי שילוח יצירות אמנות מפעילה קווי הפצה נרחבים בארץ ובחו"ל, כך ששיגור יצירות האמנות שלכם מתבצע בבטחה, וזהו יתרון חשוב במיוחד אם אתם זקוקים לשירותים אלו בתדירות גבוהה.

אחריות. בחירת חברת שינוע ולוגיסטיקה מאפשרת לכם לקבל אחריות על כל נזק שעלול להיגרם ליצירות האמנות שלכם, כי תקלות מתרחשות, גם אם אתם מעסיקים את המומחים.

 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה