מערכת סולארית היא אחד החידושים של השנים האחרונות ומאפשרת חיסכון כלכלי משמעותי. כיצד? במדינה כמו ישראל, המבורכת בשמש ברוב השנה, מנצלים את אנרגיית השמש כדי להפיק חשמל באמצעות מערכת סולארית המיועדת למטרה זו.

Pixabay

מערכת סולארית מאפשרת לחסוך עלויות גבוהות ולהפיק אנרגיה באמצעות אנרגיה זמינה של השמש.

אין יותר מושלם מכך למדינת ישראל, כדי לחסוך בעלויות גבוהות של חשמל או דלק, ולהפיק אנרגיה זמינה וחסכונית באמצעות מערכת סולארית. מערכת סולארית ניתנת להתקנה בכל מקום שתבחרו, בבית או בעסק, וכך להפיק אנרגיה זמינה וחכמה ובעיקר, חסכונית למדינה שלנו. תוכלו ליהנות ממערכת סולארית בעלת יתרונות מגוונים להפקת אנרגיה בחיסכון רב ולייצר חשמל באופן עצמאי.

מה זה אומר להפיק חשמל באופן עצמאי עם מערכת סולארית?

הכוונה היא שניתן לרכוש מערכת סולארית לבית, וכך להפיק אנרגיה בעצמכם באמצעות מערכת זו.

אומנם זה דורש השקעה כספית אך היתרונות הם רבים לטווח הארוך. במיוחד בבתים בהם יש צריכה גבוהה במיוחד של חשמל, ניתן לרכוש מערכת סולארית ולהפיק אנרגיה זמינה באמצעות אור השמש ולחסוך עלויות יקרות מחלופות לאנרגיה זו. יתרונות המערכת הסולארית היא שאינה רועשת ולא מזהמת את הסביבה וכן מחליפה שימוש בגנרטורים. מערכת סולארית עצמאית מכילנ פאנלים סולאריים וכן מצברים ומטען מצברים ובנוסף, ממיר סולארי. המערכת הסולארית מאפשרת להנות מהפקת אנרגיה באמצעות קרני השמש וללא צורך באישורים מיוחדים לרכישת המערכת בחברת "גרינקו אנרג'י".

יתרונות התקנת מערכות הסולאריות

כמו כן, המערכות הסולאריות בחברה של "גרינקו אנרג'י" מאפשרות להנות מחשמל הנוצר מאנרגיית השמש הזמינה והפקת מערכות סולאריות עצמאיות ללא צורך לחברם לחשמל, היבט הנותן פתרון להפסקות חשמל, ללא זיהום סביבתי וללא יצירת רעש.

  • זה בהחלט מהווה מוצר אידיאלי
  • חסכוני יותר
  • וגם שומר על איכות הסביבה, לסביבה ירוקה ובטוחה.

מערכת סולארית ניתן לרכוש בחברת "גרינקו אנרג'י"

המתמחה בהתקנת מערכות סולאריות מגוונות לבתים ולעסקים.

החברה מציעה שירותי שטיפה וניקיון של המערכת הסולארית בפרקי זמן שייקבעו למטרה זו, והשטיפה מבוצעתץ על ידי ציוד מיוחד של החברה. בנוסף, בחברת "גרינקו אנרג'י", תוכלו לקבל בדיקה מדי שנה, להבטחת שלמות המערכת ותקינותה, של מערכת החשמל והמבנה של המערכת, תקינות החיבורים הקיימים בתוך המערכת, בדיקת הארקה, בדיקת מתחים ובידוד מוליכים, בדיקת בטיחות חשמלית וכן בדיקת ממירים ורמת הניקיון שלהם. כל התחזוקה הזו ניתן לקבל במסגרת בדיקה שנתית על ידי החברה, וכך תוכלו להיות רגועים שהכל תקין במערכת הסולארית שלכם בבית, או בבית העסק. חשוב לבצע בדיקה שנתית זו כדי לוודא את תקינותה של המערכת וכן כדי לתקן בתקלות, במידה וישנם כאלו, במערכת הסולארית. בנוסף, חברת "גרינקו אנרג'י" מספקת גם בדיקה של לוחות החשמל באמצעות מצלמה טרמוגרפית מיוחדת, המיועדת למשימה זו, וכן חברת "גרינקו אנרג'י" תאבחן תקלות ותטפל בהם וכן תדאג לטיפול מונע במערכת, למניעת תקלות עתידיות.

היבטים אלו הם חשובים כדי להנות באופן הטוב ביותר מיתרונותיה של המערכת הסולארית.

חברת "גרינקו אנרג'י", מספקת עבורכם גם הגנה מושלמת לחורף.

במסגרת שירותי החברה להכנת המערכת לחורף הישראלי, חברת "גרינקו אנרג'י" תבצע עבורכם חיזוק של המערכת הסולארית, בדיקת עמידות של המערכת מול עונות השנה וכן בדיקת חוזק שנתית. כל זאת כדי להבטיח שהמערכת תמשיך לעבוד בהתאם לדרישות, בכל עונות השנה, גם בחורך הישראלי, ולהיות חזקה ועמידה מול תנודות מזג האוויר. לשם כך חברת "גרינקו אנרג'י" מספקת שירותי תחזוקה שנתיים, ללקוחותיה, להבטחת תקינותה של המערכת הסולארית לקופת זמן ארוכה ומיטבית. תקינות המערכת הסולארית תאפשר עבודה לטווח ארך עם המערכת ולהנות מיתרונותיה הרבים של המערכת הסולארית

 

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected] 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה