כיצד משקיעים נכון בנדל"ן בחו"להשקעות נדל"ן בחו"ל מהוות כיום השקעות פופולאריות מאוד בקרב משקיעי נדל"ן ישראלים. בעוד שמחירי הנדל"ן בישראל הינם גבוהים מאוד והתשואה על השקעות נדל"ן איננה משמעותית, הרי ששוק הנדל"ן בארה"ב מספק למשקיעי הנדל"ן מיסוי נוח על רכישת נכסים, מחירי נכסים נוחים ואטרקטיביים, פוטנציאל לתשואה גבוהה על השקעות נדל"ן בחו"ל, כאשר בוחרים את המקום הנכון להשקיע בו ועוד. יחד עם זאת, כל משקיע נדל"ן חייב לזכור שישנם לא מעט סיכונים בהשקעת נדל"ן בחו"ל ועל כן, על אף שלא מעט משקיעי נדל"ן בטוחים כי מדובר בהשקעה שהם יכולים לבצע באופן עצמאי, הרי שכדאי מאוד שהם יפנו לאנשי מקצוע אשר מכירים את התחום היטב, אשר ילוו אותם בתהליך ויסייעו להם לבצע את ההשקעה הנכונה והטובה ביותר עבורם.

Pixabay

אילו פרמטרים חשוב לבחון כאשר מעוניינים להשקיע בנדל"ן בחו"ל

אם אתם מעוניינים להשקיע בנדל"ן בחו"ל, חשוב מאוד שתבחנו מספר פרמטרים בטרם אתם בוחרים לעשות זאת:

  1. חשוב מאוד שתגדירו בצורה הטובה ביותר את מטרות ההשקעה שלכם. האם אתם מעוניינים להשקיע בעסקאות יזמות הכוללות בהן את השבחת הנכס או בניית הנכס. מדובר על עסקאות קצרות טווח אמנם, אולם התשואה בעסקאות הללו לא תהיה תשואה חודשית שוטפת.
  2. חשוב מאוד לחזות עד כמה שניתן את הרווח שיהיה לכם במעמד הרכישה יש לבצע סקר שוק רציני עבור ההשקעה הפוטנציאלית שלכם על מנת לאתר נכס אותו תוכלו לרכוש במחיר הנמוך ביותר משווי השוק שלו בזמן הרכישה
  3. מיקום- אחד הדברים החשובים ביותר בהשקעות נדל"ן בחו"ל הוא ללא ספק המיקום. כיום ישנן מדינות שיותר כדאי להשקיע בהן בנדל"ן ומדינות שפחות כדאי להשקיע בהן. כמו כן, גם במדינות שנחשבות כדאיות להשקעת נדל"ן בחו"ל יש לבחור את הערים הרלוונטיות להשקעה ואת המיקום הנכון להשקעה בערים הללו. כך לדוגמא: ידוע כי השקעה בנדל"ן בגרמניה נחשבת כיום כהשקעה כדאית מאוד. אולם, חשוב לאתר את הערים שכדאי להשקיע בהן בנדל"ן בגרמניה בשל התשואה העתידית. ברלין לדוגמא מהווה את אחת מהערים בגרמניה שבהחלט כדאי להשקיע בהן כיום בנדל"ן.
  4. כדאי ורצוי לבדוק האם החוק המוקי במקום שבו אתם מעוניינים להשקיע תומך בבעל הדירה או בדייר עצמו. במדינות שבהן החוק נוטה לתמוך בדייר המשכיר את הדירה ולא בבעל הדירה, פחות כדאי להשקיע בנכס.
  5. כדאי לבדוק את אפשרויות המימון העומדות על הפרק לצורך ההשקעה שלכם.
  6. היבטי המס על רכישת נכס גם הם דבר שחשוב מאוד לבחון בכדי להגיע מוכנים לרכישת הנכס

כיצד כדאי להתחיל בתהליך השקעת נדל"ן בחו"ל

אם החלטתם ללכת על השקעת נדל"ן בחו"ל, חשוב מאוד שלא תעשו את זה לבד. כיום ניתן למצוא לא מעט חברות אשר מציעות את שירותיהן בתחום ליווי וסיוע לישראלים המעוניינים להשקיע בנדל"ן בחו"ל. כמובן שחשוב מאוד לבחור בחברה הידועה במקצועיות שלה, בידע שלה וביכולת שלה לסייע בצורה הטובה ביותר לכל ישראלי המעוניין להשקיע בנדל"ן בחו"ל, בהתאם למטרות ההשקעה שלו, בהתאם לרצונו ועוד. חשוב לוודא מראש שמדובר בחברה אשר תסייע לכם בכל בעיה או דילמה אשר תעמוד על הפרק בתהליך ההשקעה ותאפשר לכם לבצע את תהליך ההשקעה בצורה אשר תהיה רווחית עבורכם.

השקעת נדל"ן בחו"ל יכולה להוות כיום את ההשקעה הטובה והמניבה ביותר עבור לא מעט משקיעי נדל"ן ישראלים. לכן, אם אתה מעוניין לברר על התחום או להשקיע, כדאי שתלמד אודות סוג ההשקעות המדובר ותבחר באנשי המקצוע הנכונים לצורך ליווי והכוונה.

 

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected] 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה