יש לך מחסור בעצם לסת? המליצו לך על השתלת עצם או הרמת סינוס? כל הפרטים על המערכת פירמידיוןמערכת פירמידיון הפתרון שיאפשר לך להגיע לחיוך מושלם מהר יותר, באמצעות פתרון חכם ללסת שיש בה מחסור בעצם, החוסך פרוצדורה פולשנית וניתוח מכאיב לפתיחת הלסת. התהליך כולו פשוט ומהיר יותר, זעיר-פולשני ומקטין באופן ניכר את תהליך ההחלמה ואת הפוטנציאל לסיבוכים הקיימים בתהליכים הכירורגיים שהיו מקובלים עד כה.

.

9 שנות נסיון קליני, אלפי השתלות,  96% הצלחה קלינית מוכחת.

​תחום השתלות השיניים הולך ומתפתח לאורך השנים מבחינה טכנולוגית, במטרה להקל כמה שיותר על המטופלים, לקצר את תקופת ההחלמה ולדאוג לעמידות השתלים לאורך שנים. 

לעתים קרובות, במיוחד במקרים בהם אין מספיק עצם בלסת, הדרך לחיוך מושלם, בנוסף להשתלה ולשיקום, עוברת גם בהליכים כירורגיים פולשניים שמטרתם בניית עצם. 

השתלה או בניית עצם נועדו לאפשר השתלה יציבה בעזרת שתלים קונבנציונאליים, אך סיכויי ההצלחה של פרוצדורות אלו שנויים במחלוקת, כרוכים בזמן החלמה ארוך ובמקרים רבים ההליכים דורשים המתנה ארוכה, ביקורים חוזרים ונשנים במרפאה, ולעיתים כאבים וסיבוכים.

אנחנו מזמינים אותך להכיר את מערכת פירמידיון – שתל בעל מנגנון מכני בלעדי מוגן פטנט המאפשר טיפול ייחודי בלסת מחוסרת עצם.

שתלי פירמידיון נראים כמו שתל רגיל אך עיצוב ייחודי מאפשר להם להתרחב לאחר הכנסתם ללסת לצורת פירמידה, ולייצר אחיזה טובה ויציבה כמעט מהרגע הראשון. עיצוב ייחודי זה הופך את מערכת הפירמידיון לחלופה פשוטה, בטוחה ומהירה לפרוצדורות פולשניות של עיבוי רקמות במקרים של חוסר בעצם - הרמת סינוס בלסת עליונה ובניית עצם בלסת תחתונה. 

הליך פשוט, זמן החלמה מקוצר, פחות כאבים ואותה התוצאה!

נסיגת עצם הלסת נחשבת לאחד האתגרים הקליניים הגדולים ביותר, עבור כירורגים פה ולסת כמו גם עבור רופאי שיניים העוסקים בשחזור ושיקום. נסיגת לסת עשויה להתרחש בחלקן האחורי של הלסת העליונה והלסת התחתונה בשל הקרבה למבנים האנטומיים הסמוכים- מערת הסינוס המקסילרית מלמעלה והתעלה המנדיבולרית מלמטה.

במקרים רבים נסיגת עצם לא מאפשרת שימוש בשתלים דנטליים ומצריכה תהליך של השתלת עצם או הרמת סינוס – פרוצדורות שהפכו בשנים האחרונות לפופולריות, אך הן עדיין רחוקות מלהיחשב לטיפול שמרני.

חשוב להדגיש: בזכות צורתו מצליח השתל הקצר ליצור מאחז חזק, יציב ובטוח עבור שיניים בודדות או עבור מערכות שיניים שלמות שמתכנן רופא השיניים למטופליו.

השתלת פירמידיון היא לא רק מהפכה רפואית וטכנולוגית, אלא גם מהפכה חברתית מעוררת השראה. מטופלים מיואשים, בטווח גילאים רחב, שנדחו שוב ושוב על ידי רופאי שיניים - זוכים כעת לפתרון כוללני להשתלת שיניים במחיר שווה לכל כיס, באופן המצמצם את הפולשנות הכירורגית ואת תקופת ההחלמה, וזאת בהשוואה לאלטרנטיבות הקיימות כדוגמת השתלות עצם והרמת סינוס.

 

מעט נתונים: מאז השקתה כבשה השתלת פירמידיון את ישראל. רופאים שונים החלו לאמצה גם בארה"ב ובמספר מדינות באירופה. בתום תקופת מעקב קליני של יותר מ7 שנים, שיעור ההצלחה של השתלות פירמידיון - בקרב מטופלים בגילאי 44 עד 80 - עומד על 96 אחוזים. מדובר בשיעור הצלחה חסר תקדים עבור השתלות שיניים במטופלים מחוסרי עצם לסת.

אז מתברר שעכשיו זה אפשרי. 'השתלת פירמידיון' למחוסרת עצם לסת מכניסה אל מעגל המטופלים בני גילאים מתקדמים יותר וגם מטופלים שסובלים ממחלות רקע שגורמות לבריחת עצם.

 לפרטים נוספים לחצו כאן 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה