מכבי אשדוד עובדת בימים האחרונים על בניית קבוצה חזקה ואיכותית לעונה הקרובה. שחקנים איכותיים מוחתמים וכמובן על הקווים עומד צביקה שרף, מאמן בעל שיעור קומה. 

כל אלה מצריכים תקציב גבוה ביותר. לפחות בכל הקשור למושגים של הכדורסל המקומי. לאורך כל הקיץ, דיבר יו"ר הקבוצה, יורם אסרף על הכוונה לבנות תקציב גבוה מאד בכדי להביא את הקבוצה גבוה מאד בצמרת. 

עד כה הוחתמו מספר שחקנים איכותיים בעיקר בגזרה הישראלית. תקציב הקבוצה אמור לעמוד על 8.5 מיליון ש"ח, לערך. 

הקבוצה השיגה עד כה 6- 6.5 מיליון ש"ח, כמעט מובטחים, עד שני המיליון הנותרים מנסה הקבוצה להשיג באמצעות ספונסרים, חסויות וכדומה. 

אחת מהדרכים המסתמנות להשגת חלק מכסף, היא דרך שיתוף פעולה עם מועצה אזורית באר טוביה. 

על פי הדיבורים אמורה המועצה להעביר למכבי אשדוד סכום של מיליון ש"ח לערך, בתמורה לשיתוף מקצועי- קהילתי. 

כלל הנראה, באימונים, משחקים, ידע, שחקנים, קהל וכיוצא מזה. חשוב לציין לא מדובר "בעסקה סגורה", אבל הכיוון חיובי לפחות כך על פי גורמים מעורים בנעשה. 

באשדוד כבר נעשה ניסיון לחבר בין עיריית אשדוד לאשקלון וליצור סוג של קבוצה משותפת, ששתי העיריות יעבירו סוכמים והתקציב היה אמור להיות גבוה אף יותר, אך זה לא יצא אל הפועל. 

במקרה של אשקלון, ההידברות הייתה ברמת העיריות ופחות ברמת הקבוצה. לגבי יבנה, לפחות כפי שזה נראה זה אף פעם לא עמד ממש על הפרק באופן רציני. 

את מיליון השקלים הנותרים או יותר, ישיגו באשדוד דרך ספונסרים, מתן חסויות וכדומה. שגם מכללת "סמי שמעון", ממשיכה לתמוך בקבוצה.

צילום: אורי קריספין, אשדוד נט

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]