מסתמן: הסכם שיתוף פעולה בין מכבי אשדוד למועצת באר טוביהמכבי אשדוד מחפשת לאורך כל הקיץ, אפשרויות מימון ודרכים להגדלת התקציב. אחרי שהועלו כל מיני רעיונות למהלכי שיתוף פעולה עם עיריית אשקלון ועיריית יבנה. נראה בשבועות האחרונים שנרקם מהלך, לשיתוף פעולה בין הקבוצה למועצה האזורית באר טוביה. אם העסקה תתקיים, אמורה הקבוצה לקבל כמיליון ש"ח לתקציב שלה

מכבי אשדוד עובדת בימים האחרונים על בניית קבוצה חזקה ואיכותית לעונה הקרובה. שחקנים איכותיים מוחתמים וכמובן על הקווים עומד צביקה שרף, מאמן בעל שיעור קומה. 

כל אלה מצריכים תקציב גבוה ביותר. לפחות בכל הקשור למושגים של הכדורסל המקומי. לאורך כל הקיץ, דיבר יו"ר הקבוצה, יורם אסרף על הכוונה לבנות תקציב גבוה מאד בכדי להביא את הקבוצה גבוה מאד בצמרת. 

עד כה הוחתמו מספר שחקנים איכותיים בעיקר בגזרה הישראלית. תקציב הקבוצה אמור לעמוד על 8.5 מיליון ש"ח, לערך. 

הקבוצה השיגה עד כה 6- 6.5 מיליון ש"ח, כמעט מובטחים, עד שני המיליון הנותרים מנסה הקבוצה להשיג באמצעות ספונסרים, חסויות וכדומה. 

אחת מהדרכים המסתמנות להשגת חלק מכסף, היא דרך שיתוף פעולה עם מועצה אזורית באר טוביה. 

על פי הדיבורים אמורה המועצה להעביר למכבי אשדוד סכום של מיליון ש"ח לערך, בתמורה לשיתוף מקצועי- קהילתי. 

כלל הנראה, באימונים, משחקים, ידע, שחקנים, קהל וכיוצא מזה. חשוב לציין לא מדובר "בעסקה סגורה", אבל הכיוון חיובי לפחות כך על פי גורמים מעורים בנעשה. 

באשדוד כבר נעשה ניסיון לחבר בין עיריית אשדוד לאשקלון וליצור סוג של קבוצה משותפת, ששתי העיריות יעבירו סוכמים והתקציב היה אמור להיות גבוה אף יותר, אך זה לא יצא אל הפועל. 

במקרה של אשקלון, ההידברות הייתה ברמת העיריות ופחות ברמת הקבוצה. לגבי יבנה, לפחות כפי שזה נראה זה אף פעם לא עמד ממש על הפרק באופן רציני. 

את מיליון השקלים הנותרים או יותר, ישיגו באשדוד דרך ספונסרים, מתן חסויות וכדומה. שגם מכללת "סמי שמעון", ממשיכה לתמוך בקבוצה.

צילום: אורי קריספין, אשדוד נט

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected] 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה