אוהד עירוני אשדוד נעצר לאחר שהפגין מול ביתו של ג'קי בן זקן ביום שיש בצהרייםהמאבק בין אוהדי עירוני אשדוד לבין ג'קי בן זקן ממשיכה לעלות מדרגה. אוהד עירוני אשדוד נעצר ביום שישי בצהריים על ידי משטרת אשדוד בשל טענה להפרעה לסדר הציבורי

המאבק בין אוהדי עירוני אשדוד לבין ג'קי בן זקן עולה מדרגה ונראה שאין כוונה לאף אחד מהצדדים להוריד את הלהבות.

משטרת אשדוד עצרה ביום שישי בצהריים את אחד ממנהיגי מחאת אוהדי עירוני אשדוד, לאחר שהאוהדים הפגינו מול ביתו של ג'קי בן זקן. 

סער גינזבורסקי, אחד ממובילי קבוצת אוהדי עירוני, כתב בעמוד הפייסבוק שלו כי מדובר בהוראה ישירה של סנ"צ נועם שקל, שהורה לעצור את אחד מהמפגינים שנחשב למנהיגי המחאה.

האוהדים המפגינים טןענים כי האיש נעצר בשל התקהלות בלתי חוקית של האוהדים. האוהד נעצר בשעות הצהריים של יום שישי ויבלה במעצר עד סיום המשחק של אשדוד מול הפועל חיפה.

על פי טענת האוהדים, אותו אוהד "נשלף" על ידי המשטרה, שלמשטרה כנראה היה מידע לגבי זהות אותו אוהד.

סער גינזבורסקי סיפר על מה שאירע: "אתמול בשעה 3 וחצי בצהריים הגיעו כמידי שישי בצהריים עשרות אוהדים להפגין מול ביתו של בן זקן. לדברי סער גינזבורסקי הם שרו שירים. המשטרה הוזמנה למקום וביקשה שלא ישירו שירים כי מדובר בשעות של בין 14:00-16:00

"כעבור מספר דקות הם עצרו את האוהד ולקחו אותו לתחנה. הם קנסו אותו ב-350 שקלים על הפרעה ושוחרר. לאחר כמה שעות הגיעו אליו שוב השוטרים והפעם לקחו אותו למעצר".

בינתיים, המתח בעיר עולה לקראת המשחק הערב (ש') מול הפועל חיפה בשעה 17:45. משחק שגורל הקבוצה תלוי בו לא מעט.

אוהדי עירוני מתכוונים להגיע כמו בכל משחקי הבית האחרונים ולעודד את שחקני הפועל חיפה ולצאת כנגד מ.ס אשדוד והשחקנים.

ג'קי בן זקו כבר הודיע שישב יחד עם חברי ההנהלה ביציע אוהדי מ.ס אשדוד בכדי לעודד את הקבוצה ולנסות להרים את האוהדים לקראת המשחק החשוב.

המשטרה נערכת בצורה מגוברת בכדי למנוע חיכוך, בין אוהדי עירוני אשדוד והפועל חיפה, לבין ג'קי בן זקן ואוהדי מ.ס אשדוד

לקראת המשחק החשוב נגד הפועל חיפה פונה קפטן הקבוצה אופיר מרציאנו לאוהדים : "הקהל צריך להבין שזה הזמן לשים את הכל בצד ולסייע לנו להישאר בליגה. אני מכיר רק את מ.ס אשדוד, זה המועדון היחיד שיש.

התחלתי לשחק כאן עוד לפני האיחוד, אבל יתר השחקנים לא יודעים מה היה קודם. זו הקבוצה היחידה בעיר כרגע והמטרה של כולנו היא לייצב את הספינה כדי שמ.ס אשדוד תמשיך להתקיים. הקבוצה הזו היא כוח בכדורגל הישראלי, מעולם לא ירדה מליגת העל, תמיד נמצאת ברמות הגבוהות ומייצרת שחקנים".

צילום: מכבי עירוני אשדוד, הפייסבוק הרשמי

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה