אשדוד סיימה מחנה אימונים בקיסריה, בקבוצה בונים על מרציאנומ.ס אשדוד מתחילה להתרכז במשחק מול עכו אחרי הפגרה (11/4). באשדוד סיימו מחנה אימונים של שלושה ימים בקיסריה שאליו הצטרף גם אופיר מרציאנו שוער הנבחרת. במהלך השבוע נערכה פגישה בין ג'קי בן זקן, ד"ר יחיאל לסרי ויו"ר הפועל, יורם אורנשטיין

 אם לישם בצד את הבגלן במ.ס אשדוד, אז בקבוצה ניסו בימים האחרונים להתרכז מעט בכדורגל. בקבוצה סיימו ביום חמישי בערב מחנה אימונים בן שלושה ימים בקיסריה כחלק מהגיבוש המחודש בקבוצה וההכנה להמשך המאבקים בתחתית.

במהלך המחנה הצטרף גם שוער נבחרת ישראל, אופיר מרציאנו ובאשדוד בונים על השוער שיהיה פקטור משמעותי במאבק ההישרדות של הקבוצה.

"אחרי שהוא סיים את צמד המשחקים של הנבחרת מול ויילס ובלגיה, אופיר יהיה הרבה יותר רגוע. אחרי הלחץ הגדול כשכל המדינה היתה על הכתפיים שלו הוא יוכל להיות הרבה יותר שקט במשחקים שלנו בליגה. אופיר צריך להיות הגורם שיעזור לנו להישאר בליגה". אמרו באשדוד.

באשדוד טענו שהמחנה בקיסריה היה מוצלח מאוד. "עבדנו טוב גם קבוצתית וגם מול כל שחקן באופן אישי. עשינו הרבה שיחות ופעילויות לגיבוש ואני מקווה שהמחנה תרם מאוד לשחקנים".

המשחק הבא של הקבוצה יהיה רק בעוד יותר משבוע ב- 11/4 מול הפועל עכו באשדוד. מהמשחק מול עכו ייעדרו יא יא פטי וג'ואן אושאניוואה המוצהבים.

עופר ורטה חזר לאימונים מלאים ויהיה כשיר למשחק אחרי היעדרות ממושכת. חן עזריאל מקבל טיפולים בברכו מחוץ למסגרת הקבוצה והוא לא יהיה בסגל עד סוף העונה. 

עניין זהותה של קבוצת הכדורגל מ.ס אשדוד ממשיך להעסיק את העיר אשדוד. בעקבות מידע שהגיע לחברי האופוזיציה בעיר על כך שבתחילת השבוע התקיימה פגישה משולשת בין ראש העיר, ד"ר יחיאל לסרי, ג'קי בן זקן ומנכ"ל מרכז הפועל יורם אורנשטיין.
השלושה דנו כיצד ניתן להעביר את הקבוצה המאוחדת מ.ס אשדוד, המסונפת למרכז מכבי, במהירות האפשרית למרכז הפועל ולשחק תחת השם הפועל אשדוד. 

אלא שהמהלך הזה כאמור נודע לגורמים שמתנגדים לעניין בעיר אשדוד, ומי שמובילה את המאבק היא יו"ר האופוזיציה, הלן גלבר. במכתב חריף ששלחה לראש העיר כותבת גלבר: "כידוע לך אשדוד מתקצבת במיליונים את הקבוצה מכספי המיסים של הציבור האשדודי.

מהלך זה על אף התראה של משקיף ההתאחדות, הובילה את ההתאחדות להעמיד לדין את מ.ס. אשדוד וקיים חשש שהיא תקבל קנס כספי וכידוע לך הוצאה זו הינה מכספי משלמי המיסים". 

כעסם של נבחרי ציבור בעיר אשדוד נובע בין היתר מהעובדה שהאיחוד שנעשה בין עירוני אשדוד להפועל אשדוד, והוליד את הקבוצה העירונית מ.ס אשדוד, היה בליווי העירייה ועלה לא מעט מיליוני שקלים למשלם המסים העירוני.

על כך כתבה גלבר: "ביקשתי לעלות לסדר יום המועצה את קבוצות הכדורגל בעיר, לאור ההתרחשויות האחרונות, שהרי הסכם האיחוד הוחלט במועצת העיר".

צילום: אורי קריספין, אשדוד נט

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה