סאגת הצבע והחולצות: הלוגו של מ.ס אשדוד ישאר, הסמל של הפועל ישמש "כספונסר"אחרי המכתב שנשלח אליה מההתאחדות לכדורגל, לגבי שינוי הצבע, השם והלוגו, החליטו במ.ס אשדוד/הפועל אשדוד. ללכת בשיטת - "הבא נתחכמה להם" - ולבצע סוג של "הכלאה" בין שני הגורמים. הלוגו של מ.ס אשדוד, גם השם ישאר מ.ס.ע אשדוד. אבל הצבע יהיה אדום והסמל של הפועל אשדוד ישמש "כחסות" על חולצות השחקנים

ההכנה של מ.ס אשדוד למשחק מול הפועל רעננה בשבת (16:00) הקרובה, כוללת הרבה מהלכי טקסטיל ובד.
אם זה טוב או רע, את זה נדע רק אחרי המשחק בשבת.
דבר אחד ברור: זה גורם להתעסקות בקבוצה, סוג של עניין, שבקבוצה מקווים שאולי יעיר את כל העסק הזה.
כפי שפרסמנו, אתמול (ד') קיבלו באשדוד את מכתבו של מנכ"ל ההתאחדות לכדורגל, רותם קמר, המזהיר את הקבוצה מפני החלפת שמה וסמלה.
באשדוד לא הרימו ידים -  ועשו סוג "הכלאה" ולשלב בין הדברים.
במקום הלוגו של הפועל אשדוד, יחזירו במועדון את הלוגו הרגיל של הקבוצה עם הכיתוב מ.ס עירוני אשדוד. אלא שעל החולצות, במקום שאמור להיות ספונסר, יתנוסס בגדול הכיתוב הפועל אשדוד.
כמו כן, טענו הבוקר בקבוצה שברישומי ההתאחדות יש להם זכות לשחק בתלבושת אדומה ולכן השחקנים ישחקו בשבת עם חולצות אדומות.

"בשבועות האחרונים הכל אצלנו התנהל על מי מנוחות אפילו שלא ניצחנו זמן רב. הנושא הזה העיר קצת את המועדון השבוע והכניס קצת את כל קבוצה לסוג של מתח ועניין".

"כל הסיפור הזה בטוח לא יזיק, ואולי אפילו יועיל בסופו של דבר כי היינו צריכים איזו זריקת מרץ לכולנו". אמר רפי נידם מנכ"ל הקבוצה.

באשר לחולצות עצמן, אמר נידם: "את לוגו המועדון אנחנו נחזיר אבל אין שום בעיה לשחק עם השם הפועל אשדוד כספונסר".

באשדוד יש כאלה שחושבים שכל המהלך הזה היה סוג של תכנון של ג'קי. "ג'קי אולי עשה מהלך אימפולסיבי ושבא מהבטן, אבל אני לא פוסל את זה שאולי הוא חשב על זה לפני, כולנו הרגשנו וראינו מה הכיוון שזה הולך אליו", אמר מקורב לבן זקן.

"תראה איזה עניין זה עשה, מדברים עלינו, מתעסקים בזה, אף אחד לא מזכיר את הבעיות המקצועיות, זה יוריד לחץ מצד אחד וייתן עניין מצד שני", אמר אותו מקורב.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה