שתי רכישות לאשדוד: פלצ'וק וחדד חתמו באשדוד, סולארי בפ"ת, קולה לא הגיעמ.ס אשדוד השלימה את חלון העברות עם שתי רכישות: ניקולס פלצ'וק ושי חדד. מי שעושה את הדרך ההפוכה הוא דויד סולארי שחתם במכבי פ"ת. רוג'רס קולה היה מועמד אך בשל פיצוץ המעבר של עמאשה לק"ש, קולה נשאר בקבוצה הצפונית

מ.ס אשדוד מצאה את החיזוק ההתקפי שכל כך חיפשה. ניקולס פלצ'וק חלוצה של מכבי פ"ת חתם באשדוד. גם שי חדד שחקנה המשוחרר של פטרולול הרומנית ולשעבר בבית"ר י-ם, חתם.

פלצ'וק שחקנה של מכבי פ"ת, לא הרבה לשחק העונה. הוא לא נחשב כזר, אלא כישראלי.

בעבר היה מועמד פלצ'וק לאשדוד וכמעט הגיע. פעם אחת שיוסי מזרחי היה מאמן, פלצ'וק כבר כמעט סיכם באשדוד, אבל לבסוף לא הגיע. 

ופעם נוספת המאמן הנוכחי ניר קלינגר, העדיף לחפש אופציות אחרות. העובדה שהשוק לא מושפע ביותר מידי שחקנים, וכן ששחקנים כמו עאמשה ואבוחצירה לא הגיעו לסיכום עם אשדוד, גרמו לאשדוד ללכת לכיוון של פלצ'וק.

מי שעשה את הדרך ההפוכה מאשדוד למכבי פ"ת, הוא דויד סולארי. סולארי שנכון לאמש לא רצה לעזוב את אשדוד למכבי פ"ת, התרצה והסכים לעבור למכבי פ"ת. שם התחבר עם מאמנו מקריית שמונה, רן בן שמעון.

באחרונה איבד סולארי את מקומו בהרכב של אשדוד, ונע בין ההרכב לספסל. עסקת פלצ'וק הוקשר בין שני המועדונים יצרה את השידוך הכפול. 

העובדה שסולארי לא ממשיך באשדוד, מאפשרת לאשדוד לעשות עוד מהלך של החתמה של זר, אחרי שסולארי פינה מקום של שחקן זר.

לא מן הנמנע שאשדוד תנסה להחתים שחקן זר בעמדת ההתקפה, שהשם של רוג'רס קולה ששיחק במועדון עלה, אלא שבאשדוד בנו על הגעה של עמאשה לק"ש, מה שיצור אנפלציה של חלוצים בהתקפה, ואז קולה יעבור לאשדוד, מה שלבסוף לא קרה.

עמאשה נשאר בחיפה, קולה בק"ש.

פלצ'וק הוא שחקן התקפה, שיכול לשחק באגף והן במרכז. הוא שיחק בעבר בארץ בהפועל עכו ובהפועל ב"ש. וכאמור העונה הוא שחקן של מכבי פ"ת. 

שחקן נוסף שסיכם באשדוד הוא שי חדד. חדד שגדל בביתר" י-ם שיחק העונה בפטרולול הרומנית ושוחרר ממנה. חדד רצה לחזור לישראל, אשדוד רצתה לקלוט אותו והשידוך הושלם.

למעשה מהיום בשעה 19:00 כל קבוצה תישאר עם הסגל שלה עד תום העונה, ללא אפשרות להביא שחקנים, אפילו שחקנים ללא חוזה.

צילום: אורי קריספין, אשדוד נט, אתר ONE, האתר הרשמי הפועל ב"ש

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected] 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה