תחרויות הבוגרים החלו בשעות הצהריים, ובקרב הראשון, נפל מתן על גבו לאחר דקה של קרב והחל בפיגור 4:0 ליריבו, כעבור דקה בלבד הפיל פרידמן את יריבו הרמלאי וצמצם ל4:2, המשיך לרתק במשך 20 שניות שהקנו לו 4 נקודות נוספות ובסיום הכניע אותו בבריח על המרפק. 

את הקרב השני ניצח פרידמן באופן טכני כשיריבו פרש מן התחרות. 

בקרב הגמר, נפגשו מתן ויריב מוכר מתחרויות הג'וד הארציות, לאחר 2 דק' של קרב שקול ושווה, עלה ליתרון 4:0 על פרידמן לאחר הפלה טובה ומפתיעה, ומנגד הפתיעה מתן חצי דקה אחרי כשהפיל את יריבו על גבו והשווה 4:4. בחצי דקה האחרונה, השיג היריב נקודה נוספת שהקנתה לו את הנצחון. מתן זוכה במדליית הכסף בתחרות.  

עוד השתתפה בתחרות ענת פלו בת ה12 מג'ודו קלאב וסיימה במקום השני בקטגוריית הילדות לאחר שני נצחונות והפסד אחד.

התחרות בארגונו של איגוד הסמבו הישראלי, היוותה תחרות בינלאומית אליה הגיעו נציגים מרומניה, מולדובה ואוקראינה, והייתה לקפיצת מדרגה לענף ההולך ומתפתח בארץ.

הסמבו, אומנות לחימה שפותחה ברוסיה, בבסיסה דומה לג'ודו, אך משלבת חוקים נוספים המייחדים אותה. המתחרים בה עולים לזירה, כשחליפתם כקימונו הג'ודו העליון, אך במכנס קצר ונעליים מתאימות לזירה. 

מועדון ג'ודו קלאב תחת הדרכתו של המאמן לאוניד גורליק עוסק בג'ודו ובשילוב אומנויות לחימה נוספות דומות- סמבו, קוראש והאבקות חגורות ואף מתחרה בתחרויות בארץ ובחו"ל. 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]l