משרד התרבות והספורט ביוזמת השרה לימור לבנת,עודד ותמך במספר רשויות מקומיות בדרום להפקת אירועי ספורט מעין אלה. באשדוד, לקחו את העניין ברצינות יתירה והתוצאות מעידות בעד עצמן.

מעל 2000 ילדים והוריהם הגיעו למקום, כדי להשתתף במגוון עצום של אפשרויות ספורטיביות מהנות. אלה "נתפרו" והוצעו לנוכחים, על פי הצרכים השונים,ע"י צוות רשות הספורט בריכוזו של הסמנכ"ל בני חזקיה.

וכך ניתן היה לראות בכיכר הענקית פינות הפעלה שונות מכל עבר: כדורי דראמס ענקיים,מכשולים ספורטיביים מאתגרים,מעגל קיקבוקס אנרגטי,מתקני משחק מתנפחים מסוגים שונים,מכוניות קרטינג דינמיות ומגוון רחב של משחקי שולחן,עמדות קליעה למטרה ועוד מוקדים אקטיביים.

חברות מובילות בתחום הספורט סיפקו את המתקנים והידע: חב' ברק צור-"סוויץ" ומשה ברוך-"תילתן". מקרב מועדוני הספורט בעיר נטלו חלק בחגיגה הספורטיבית: מועדון "גו אקטיב" שהציב מוקד הפעלה ייחודי ומקצועי.

 מועדון "פיטנס" הציג מעל הבמה המרכזית שהוצבה בחזית בית העירייה, את איילת השחר מדריכת הזומבה הנפלאה, שסחפה רבים בשיגעון הזומבה. את שטח האירוע פקדו אורחים רבים שבאו ונהנו ממראה עיניהם.

ביניהם: משה בוטרשוילי-המשנה לראש העיר,הממונה על הספורט  שניסה כוחו בקליעה לסל ומיקי רוזנברג-מנכ"ל רשות הספורט,בני חזקיה סמנכ"ל הרשות ,אליהם התלוותה מפקחת מנהל הספורט במחוז-דורית נבון.

סיכם הממונה על הספורט משה בוטרשוילי: "הוכחנו שוב, כי זאת לא סתם סיסמה, אלא, תופעה שהצלחנו להפוך למציאות. יותר ויותר אשדודים מצטרפים מדי יום למעגל הפעילות הגופנית". 

צילום: ODREY, רשות הספורט

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]