אלוף ישראל בשייט מגיע מאשדוד. אשדוד לא מרפה ואינה מפסיקה, להציג הישגים בענף השייט. ההישג הפעם שייך כולו ליהונתן פרץ. יהונתן, בן 17 בלבד, הוא תוצר מוצלח נוסף, של קו הייצור לאלופים במועדון השייט של רשות הספורט העירונית. יהונתן זכה –בפעם השנייה ברציפות-באליפות ישראל הרשמית לנוער, מטעם איגוד השייט בישראל, בתחרות שנערכה בחופי ת"א, בדגם " לייזר רדיאל". כבר מגיל 12 התגלה כשרונו של יהונתן. ומאז, הוא נמנה על צמרת השייטים בישראל-על פי הגילאים השונים. יהונתן מייצג את ישראל בתחרויות שונות בחו"ל. ואת עירו אשדוד בתחרויות בחופי המדינה.

כבר בקיץ הקרוב,ייצא שוב לתחרות בינלאומית בחו"ל וישא את שם ישראל ואשדוד, בגאון. וכמו שנאמר:"התפוח אינו נופל רחוק מהעץ.." אביו של יהונתן-גיל, משמש בעצמו כמאמן במועדון הימי העירוני. "השיגעון" נשאר במשפחה..! יהונתן התחרה באליפות ישראל לשייט בדגם לייזר רדיאל (שייט בודד) שהתקיימה בחופשת פסח בתל אביב זכה יהונתן פרץ במקום הראשון. פרץ מתאמן כ- 7 שנים בשייט תחרותי זו הפעם השנייה שהינו אלוף ישראל מתאמן ללא לאות ומכוון גבוה להישגים בינלאומיים.

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]