עם סגירת החלון: רכש אחרון למ.ס אשדוד- ג'ימי מארין חתם בקבוצהמ.ס אשדוד התחזקה ממש עם סגירת חלון ההעברות בקשר הפועל ב"ש ג'ימיי מרין הקוסטו ריקני הייתה בדרכו להפועל רעננה, אך סיבוב פרסה הביא אותו לאשדוד. רן בן שמעון סוגר חיזוק של של שני שחקנים זרים בקישור. איך הגיע מרין לאשדוד, הסיפור המלא

מ.ס אשדוד חשבה לחזק את עצמה בחלוץ יווני, אך ככל שהיום התקדם העסזקה לא התקדמה ולבסוף פוצצה. ממש עם סיום החלון, צירפה אשדוד את שחקן הרכש השני שלה לחלון הנוכחי, קשר הפועל ב"ש, ג'יימי מארין בן ה- 22 שכבר היה בדרכו להפועל רעננה, ואף הוצג במדיה, מוזר? מאד. 

והנה הסיפור: לקראת השעה 16:00 בצהרים מעלה הפועל רעננה צילום של מארין במדי רעננה ומאחלת לו בהצלחה בקבוצה החדשה. מרין עבר לרעננה מב"ש דרך עסקת גנאם שעבר לב"ש מרעננה. 

אלא שבאיזו שלב, החליט מי שהחליט להפריד בין עסקת גנאם לעסקת מארין. מארין עצמו העלה פוסט בטויטר בו אמר: "היום חתמתי על חוזה בהפועל רעננה לארבעה חודשים במטרה לשחק 90 דקות שבוע אחרי שבוע ולהמשיך בדרך שלי כשאני מסתגל לכדורגל דינמי ופיזי מאוד".

צילום: מ.ס אשדוד

"לפני מספר שבועות סבלתי מפציעה שפגעה ביכולת שלי ולאור המטרות של הפועל ב"ש קיבלנו החלטה משותפת שאסיים את העונה במועדון אחר בו אני מקווה לתרום כבר בסוף השבוע הקרוב ולעזור לקבוצה להגיע ליעדים שלה".

כשעתיים מאוחר יותר נפגשו אלונה ברקת ואשר אלון על מנת לשוחח על העסקה, ושם הגיע הפיצוץ. בעלי רעננה הציב אולטימטום שאומר שבמידה שמארין יירכש ע"י צד שלישי כל עוד הוא שחקן מושאל, רעננה תקבל 25 אחוזים מהכסף שייכנס לב"ש.

"הוא יקבל ממני את הבמה ואת המשאבים ומגיעה לנו תמורה במידה וייצא מהפועל רעננה למכירה", הכריז.

הדרישה, כמובן, לא התקבלה בשום פנים ואופן מבחינתה של ברקת ועד מהרה המו"מ פוצץ. מארין קיבל את ההודעה בהלם, בעוד ג'קי בן זקן שמע על הפיצוץ והדרך למ.ס אשדוד הייתה קצרה מאוד. 

מארין הגיע בהשאלה עד לסיום העונה עם אופציה לעונת השאלה נוספת. בעוד בן זקן לא הציב אולטימטום דומה על השולחן והוא צפוי להשתכר כעשרת אלפים דולר לחודש. 

לא ברור אם זה השחקן אשדוד צריכה, מדובר בקשר התקפי שיכול לשחק בעיקר באגפים או מתחת לחלוץ ולא בדיוק החלוץ שחיפש בן שמעון, אבל כנראה שלחץ הזמן ומה שהיה בשוק עשו את שלהם.

מה בעצם גרם לעסקה בין ב"ש לרעננה ליפול? בב"ש מסבירים: "לא רצינו לוותר על ג'ימי לעונה וחצי. אנחנו מקווים שהוא ייתן חצי שנה טובה באשדוד ויחזור אלינו בקיץ".

הפרידה ממארין הייתה הכרחית מאחר שבסגל של המאמן יוסי אבוקסיס היו כבר שבעה שחקנים זרים. "הכל כבר סוכם מול רעננה, אבל אז כמה סעיפים קטנים עיכבו את החתימה", סיפרו בב"ש שחששו לטענתם "להיתקע" עם השחקן.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה