לא כך אמור להיראות משחק כדורגל בישראל. לא משנה מי צודק, מי קופח. שופט משחק גם אם טעה או לא, לא צריך לרדת מהמגרש מאוים ועוזר השופט לא אמור למצוא בסיום המשחק את שמשמת רכבו מנופצת.

מהומה גדולה נרשמה עם שריקת הסיום במשחק הכדורגל בליגה א' דרום בין קבוצת עירוני אשדוד לירמיהו חולון. שוער הקבוצה הראשונה, גל אנגלשטיין שהפסידה במשחק, תועד מתקרב אל שופט המשחק בר שרור בירידה לחדרי ההלבשה בסיום המשחק ולטענת השופט נוגח בו. מצורך לינק לסרטון שהלעה הכתב אלמוג בוקר בחדשות-13 https://twitter.com/bokeralmog/status/1220762473164427264?s=20

בעקבות אותו אירוע הורחק שוער עירוני גל אנגלשטיין. המהומה פרצה לטענת אנשי עירוני מכיוון ששופט המשחק בר שחרור עשה לטענתם הכל בכדי שקבוצתם תפסיד, כולל כרטיס אדום לבהלם עירוני עמרי כהן, פסילת שער שלא הייתה וכן אישור שער הניצחון של חולון לאחר לטענת אנשי עירוני עבירה על שוער אשדוד.

האירועים והטענות:

עמוק בתוך תוספת הזמן, בדקה ה-96, הכדור הוגבה לעבר הרחבה של עירוני ושחקן חולוני עלה מעל שוער האשדודים גל אנגלשטיין ודחק את הכדור פנימה, מהפך דרמטי של ירמיהו חולון, 2-1 על עירוני אשדוד. אנשי אשדוד טענות שהשער הובקע אחרי עבירה ברורה על שוער אשדוד גל אנגלשטיין.

מיד לאחר הבקעת השער של חולון ושריקת הסיום, פרצה מהומה גדולה בין שחקני עירוני אשדוד לשופט המשחק. השופט טען כי שוערה של עירוני גל אנגלשטיין נגח בו, ובתגובה החליט להוציא לו כרטיס אדום ואף להגיש נגדו תלונה על פגיעה פיזית.

הצד הצהוב טוען כי השיפוט היה חד צדדי לאורך כל המשחק, וזה בא לידי ביטוי בשליפת שני כרטיסים אדומים לא מוצדקים, ובאישור השער הדרמטי בדקה ה-96, כמה משחקני עירוני אף טוענים כי השופט קילל אותם.

מעבר למהומות על המגרש, האוהדים האשדודים זעמו על צוות השיפוט והתפרעו בסיום המשחק, ואף פגעו בזריקת אבנים ברכבו של הקוון.

שמשת הקוון מנופצת (אלמוג בוקר, חדשות 13)

עוד נמסר כי שמשת רכבו של קוון המשחק - נופצה בסיוטם המשחק (תמונה מצורפת). 

בעירוני מנגד, העלו סרטון שער הניצחון של חולון (בתלבושת הצהובה) שמראה לטענתם שהשער הובקע מעבירה ברורה. תצפו ותחליט בעצמכם.

הסרטון של אנשי עירוני אשדוד:

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected]