רן בן שמעוןם הגיע היום (ג') לאימון מ.ס אשדוד וצפה לראשונה כמאמן החדש- ישן של אשדוד במשחק האימון המתוכנן מול מכבי יפו מליגה א'. אשדוד גבר די בקלות 3-0 על יפו. את השערים לקבוצה כבשו חמזה מואסי, בנצי מושל ויוני סיסאי. מואסי וסיסאי הם שחקנים שעלו מקבוצת הנוער.

במהלך המחצית השנייה ירד בן שמעון מהיציע אל הספסל ובחן מקרוב את השחקנים, לאורך המשחק כתב לעצמו המאמן רשמים והערות על הנבחנים, ריצ'ארד דאנסו, ברונו איבה ואדג'יי הייפורד (שעשוי להגיע מהכח ר"ג שמשחקת בליגה א' דרום) וכן גם על שחקני הנוער של המועדון ששותפו. טום בן זקן זכה לדקות ראשונות מאז הפציעה בכתף.

צילום: שחר גרוס, באדיבות אתר ONE

בשלב זה הצוות המקצועי המקורי של הקבוצה שפתח את העונה, רוני אוואט ומשה אוחיון נשארים בקבוצה, כאשר אלי לוי חוזר לקבוצת הנוער. באשר לאוואט הוא יצטרך בימים הקרובים לקבל החלטה סופית בנושא.

כעת, אשדוד מחפשת את האיש שיאייש את מקומו של אווסו, כאשר מוחמד סרסור בן ה-20, קשרה של מכבי פ"ת מהליגה הלאומית, הוא המועמד המוביל להחליפו.

באשדוד מתכוונים לחזק את הקבוצה עד לסגירת חלון ההעברות ב-6 בפברואר, כשאחד המועמדים הבולטים להצטרף הוא אור אינברום. אינברום בן ה- 24 שוחרר מהפועל ת"א ואם יגיע לאשדוד זה יהיה קדנציה שלישית שלו באשדוד.

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected]