ליהיא לפיד - יח"צ

משנת 2016 היא נשיאת שק"ל - שירותים קהילתיים לאנשים עם צרכים מיוחדים - עמותה גדולה, שמחזיקה הוסטלים רבים ומפעלי עבודה מוגנת למוגבלים וגם מוציאה ביטאון. נשואה ליאיר לפיד, ולהם בן ובת אוטיסטית.  

לקראת הרצאתה באשדוד היא אומרת: "כשמדברים על נשים, מיד כולם שולפים סטטיסטיקות. כמה אנחנו מרוויחות, כמה אנחנו ממנכ"לות, ומי עשתה את זה בגדול. המהפכה הפמיניסטית הצליחה, ושינתה את חיינו. עכשיו רק צריך ללמוד לחיות עם זה, כי מתברר שזה לא כל כך פשוט כמו שזה נשמע. ערב אחד נדבר על זה אחרת. נדבר מה זה להיות אישה, מה זה להיות אימא, ואיך בין ההשקעה בעבודה להשקעה במשפחה, והרצון להצטיין בכולם, קצת שכחנו את עצמנו. בערב הזה לא נדבר על הצלחה, ולא על איך נשיג עוד. בערב הזה נעצור רגע, ונחשוב איך אנחנו יכולות להיות קצת יותר טובות אל עצמנו. הריני מוותרת בזאת לעצמי על הייסורים. הייסורים שבאים בעקבות זה שאני לא מצליחה להיות כל הזמן מצוינת ומצטיינת, מתוקתקת ומסודרת, מדייקת ומחייכת כל הזמן. כי אני בין כה לא מצליחה להיות כזאת. אני סתם נקרעת, ובסוף כועסת על עצמי. נראה לי שאם אשתדל קצת פחות יצליח לי הרבה יותר, וכולם ירוויחו. בעיקר אני".   

ליהיא לפיד היא סופרת פורה ביותר ונזכיר חלק מספריה: ''אני לא יכולה להיות תמיד נהדרת''(2013), אשת חיל (2008),חמישה ספרוני מתנה: ''מגילת החירות שלי'', ''עכשיו את אימא'', ''זו השנה שלך'', ''הסבתא של היום'', ''חמישה דברים'' (2010), ''סבא השמן וסבא הרזה (ספר ילדים, 2011), אוסף המתכונים (2007), לחש הקסמים (ספר ילדים, 2006), סודות ששמרתי בבטן (2001).

כדאי להגיע להרצאה המעוררת הדים ברחבי הארץ. מה תקבלו? תשמעו הרצאה מרתקת על המהפכה הפמיניסטית ותוכלו לשאול את ליהיא לפיד מה שרק תרצו. 

"להיות אישה בעידן הזה, כמו שמתאים לך" עם ליהיא לפיד

יום שלישי, 15.5.18, בשעה 20:00

מרכז קהילתי ט', רח' ראשל"צ 4, אשדוד

20 ש"ח בלבד כחלק ממיזם 'התושב במרכז הקהילתי'

למידע והזמנות: 08-8541158

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]