לישון עם האויבבחורה צעירה מאשדוד נכנסה אל משרדו של החוקר הפרטי הותיק מאשדוד, נתןקיין, והחלה מספרת כי בעלה, שהיה מושלם בשנתיים הראשונות לנישואין, מתעלם ממנה כמעט לחלוטין ב-3 השנים האחרונות, מאז בנם הקטן נולד, ויחסו אליה קר ומנוכר. לטענתה, בן זוגה בוגד בה, ונראה כי האינטרנט הוא כלי יעיל עבורו למצוא את הפרטנריות או אולי את הפרטנרים, למעשי הבגידה הללו...

בחורה צעירה מאשדוד נכנסה אל משרדו של החוקר הפרטי הותיק מאשדוד, נתןקיין, והחלה מספרת כי בעלה, שהיה מושלם בשנתיים הראשונות לנישואין, מתעלם ממנה כמעט לחלוטין ב-3 השנים האחרונות, מאז בנם הקטן נולד, ויחסו אליה קר ומנוכר. לטענתה, בן זוגה בוגד בה, ונראה כי האינטרנט הוא כלי יעיל עבורו למצוא את הפרטנריות או אולי את הפרטנרים, למעשי הבגידה הללו...
ביום ראשון בבוקר פגש קיין מכרה ותיקה. "יש איזו בחורה, מבקשת עזרה דחוף, יש לה בעיות רציניות", המכרה סיפרה לו והוסיפה: "רק אתה יכול לפתור לה את הבעיות". לאחר חילופי דברים, סוכם שהבחורה תתקשר ותגיע לפגישה. לאחר מספר ימים אל המשרד פנתה בחורה צעירה, החוקר מיד חש שעיניה כבויות. הבחורה שידרה מבט מאוד מאופק, פסימי, חסר חיים. כמנהגו בקודש, הושיב אותה מיודענו על כורסת העור וכיבד אותה בכוס קפה טרם שמע את סיפורה ומבוקשה. לאחר ההתמקמות, סיפרה הבחורה שהיא נשואה כשמונה שנים, יש לה שני ילדים כאשר הקטן בן 3. החתונה הייתה חלומית, חתונה שכל בחורה מצפה לה, הייתה ביניהם אהבה גדולה מאוד. מדבריה הבין החוקר שהבחורה לתומה חשבה שמצאה את האביר על הסוס הלבן, אך מהר מאוד הבינה שלא אביר, לא סוס ולא לבן. "הנישואים היו נהדרים, בהתחלה - זוג יונים", סיפרה הבחורה, אולם למרבה הצער, בשנים האחרונות, למעשה מאז שילדה את בנה הקטן הכל השתנה.
החוקר המשיך ושאל "למה העניים שלך כבויות?". מיד החלה לבכות ואמרה ששנתיים הכל היה נפלא ואז לפתע החלו החשדות, בצבצו אצלה ספקות בקשר לעומק מערכת היחסים ביניהם מאחר והוא הפך קר מאוד כלפיה. למעשה כבר ארבע שנים מאז ההריון האחרון אין ביניהם כלל מגע מיני, לא רק מסוג זה אלא שום הפגנת חיבה או יחס חם של נשיקה או חיבוק, פשוט כלום! בכל פעם שהיא מנסה לדבר אתו על הנושא הוא ממציא סיבות מוזרות ובלתי הגיוניות כמו "הבית מלוכלך, אני לא יכול להתקרב אליך בטינופת כזו", "כואב לי הראש", ועוד מני סיבות סתומות ומשונות. במהלך ארבע השנים הבינה האישה שהיא איננה יכולה לחיות במערכת יחסים כזו והציעה לבעלה ללכת לטיפולים זוגיים אלו ואחרים. השניים ניסו את כל סוגי הטיפולים, החל מייעוץ וכלה ברפואה, אך ללא הועיל, הבעל איננו מתפקד פיזית ואף לא מראה חיבה מילולית.
החוקר הבין מפי האישה שהיא מיואשת ויש קרקע מוצקה לחשדותיה. הבעל עובד משמרות, מגיע הביתה כשהיא בעבודה, נכנס לאינטרנט והכל יכול להיות...

בשלב הראשוני החליטו צוות החוקרים לבדוק את המחשב הביתי של הזוג. הרבה פעמים יש ראיות אותן ניתן לאתר בדואר האלקטרוני, ואפשר ללמוד על האדם דרך אתרים בהם הוא גולש. מאחר והאישה לא מנוסה בבדיקת חומרים ממוחשבים, נדרשה יד מקצועית אשר תבחן מידע נסתר שרק מביני דבר יודעים היכן למצוא אותו. ההנחה היא שכולם משאירים עקבות, גם האדם הכי חשדן והכי זהיר לא תמיד ישמיד את כל הראיות, ומניסיון קודם, אין דבר כזה שאין עקבות! ואכן, לאחר בדיקה מעמיקה הבינו החוקרים שהמחשב טופל די טוב ושבעליו מחקו פריטים מיותרים. הבעל שתחום עבודתו מחשבים, דאג לנטרל חומרים מפלילים, אך עם זאת ובהסתמך על ניסיונם עתיר השנים של צוות החקירה, התעקשו שמשהו צריך להישאר ומצאו שרידים של חומר פורנוגרפי בוטה במיוחד וקשה לצפייה. בנוסף, מצאו הודעה שלא משאירה מקום רב לדמיון, בזו הלשון: "מר X הנכבד, אני כבר מתגעגעת לחיבוקך האוהב, לחום גופך ולמגע ידך - היית תותח. אוהבת, מירי".
מאחר והתאריך על גבי ההודעות היה מלפני חודשיים, הסיקו החוקרים שהיו עוד הודעות דומות, אולם הבעל מחק אותן מבעוד מועד. לא היה שום צל של ספק שהבעל מנהל רומן, כל שנשאר הוא לבצע מעקב, לצלם ולהביא את הראיות שחור על גבי לבן.

עם זאת, לפני המעקב הפיזי, החליטו החוקרים לבצע מעקב אינטרנטי, ועל ידי התחברות למחשב הביתי של הזוג ביקשו לבדוק מקרוב לאן הוא גולש ועם מי הוא מדבר כאשר הוא לבד בבית. באמצעות המעקב האינטרנטי ראו החוקרים שהבעל גולש לאתרים שהשתיקה יפה להם, בעיקר הבחינו שהבחור נמצא באתרי צ'אט, והוא מתכתב בחדרי צ'אטים, עם אנשים שונים. לפיכך האישה צודקת, משהו מאוד לא כשיר מתנהל מתחת לאפה, זה הזמן לבצע מעקב בפועל. במשך שלושה ימים עקבו אחרי הבעל, שסיפר לאשתו שהוא נוסע לירושלים לצורך עבודה, אך למעשה נשאר באשדוד והסתובב בעיר. מוזר יותר היה שכאשר הטמינו החוקרים מכשיר האזנה ברכבו, היה זה נוסע ברחבי העיר ומדבר עם עצמו. באופן מפתיע גילו החוקרים שלבחור יש קול בס סמכותי מאוד. לבעל כמובן לא היה שמץ של מושג שעוקבים אחריו והכל נראה לו נורמאלי ביותר, למעט העובדה שהוא ואשתו מנהלים מערכת יחסים מאוד לא נורמטיבית. לאורך כל הזמן ולמרות הפצרותיה של אשתו, לא סיפק הבעל שום תירוץ סביר ליחסים ביניהם, ברור היה שכך אי אפשר להמשיך, הבעל טען לבסוף ש"נשבר לי", "אני לא יכול ככה יותר, ניסינו הכל, שום טיפול לא עזר", היה ברור שזה הזמן לפרק את החבילה ולהיפרד. בני הזוג פתחו בהליכי גירושין, הגיעו להסכמה כספית אצל עורך דין והדרך הייתה מאוד ברורה לשניהם. למרות כל ההסכמים הכספיים האישה רצתה הוכחות לבגידתו של בעלה ולו רק בשל העובדה הקיימת לפיה, אם היא מוכיחה שמערכת הנישואין התפרקה כתוצאה מבגידה שלו, היא זכאית לקבל את כספי הכתובה, כלומר, מעבר לחלוקה הכלכלית זכאית האישה לדרוש יותר ולקבל יותר, בתנאי שיש הוכחות שהקשר התפרק משום שבן הזוג בוגד. זאת הסיבה שהמעקב אחר הבעל המשיך והמטרה לאסוף ראיות חותכות עמדה לנגד עיניהם.
באחד האי-מיילים במחשב, איתרו החוקרים פגישה שעתידה להתרחש בתל אביב. החוקרים עקבו אחר הבעל ביום המיועד ונסעו אחריו לתל אביב היישר לקניון עזריאלי. לאחר שהסתובב שם כשעה, פנה לבית קפה והתיישב עם עוד שישה גברים. לאחר הפגישה, ירד לחניון, הגיע לרכבו, התניע והחל נוסע. החוקרים כמובן דלקו אחריו בשני רכבים שונים, מנסים לאתר לאן פניו מועדות. לפתע אחת החוקרות הבחינה כי הבעל עוקב אחרי מישהו, החוקרים חלפו על פניו וראו שהרכב שחשבו שמתבצע אחריו עיקוב, הוא של הבחור שישב עמו בבית הקפה דקות ספורות קודם לכן. לא חלף זמן רב עד שהבינו החוקרים שהבעל איננו עוקב אחרי הבחור אלא נוסע אחריו ביודעין. השניים הגיעו לדירה, דלגו קלילות במדרגות ונכנסו פנימה. מן הדירה בקעו קולות מרקיעי שחקים, קולות בס חזקים, החוקרים ההמומים נשארו פעורי פה בעודם מנסים להבין האם יש לבחור עסק למריטת שיער בשעווה? או האם מדובר בפעילות מינית נמרצת בין שני הגברים?
ניחוש קל ללא מאמץ הביא את החוקרים לחשוב בדיוק מה שאתם חושבים, אבל זה בטח לא מה שחשבה האישה על זהותו הנסתרת של בעלה. כאשר נתבשרה האישה הגיבה בפאניקה מוחלטת והייתה מוכת הלם, מילא בוגד, אבל עם גבר?! האישה הבינה שכל השנים שהייתה נשואה לו הם שקר אחד גדול ובעצם הוא משתמש בה כדי להסתיר את זהותו האמיתית, מה שהסתבר כנכון לאחר מכן. בנוסף, הבעל רצה ילדים, והדרך היחידה לעשות אותם הייתה להתחתן ולחיות במסווה מטורף שכזה. אכן הבעל היה רמאי שקרן ונוכל, אבל עם זאת אבא נפלא לילדים. האישה החליטה ללכת ולחשוף בפניו את העובדה שהיא יודעת את זהותו, ולמעשה רצתה הודאה מפורשת על הסיבה האמיתית לחתונה שלהם. וכך כשהיא מצוידת בטייפ קטנטן הופיעה לפגישה שהתנהלה במקום ניטראלי ופתחה לשלום בכינויו הקבוע מתוך אתר הצ'אטים. הבעל ההמום הבין שאשתו יודעת על המתנהל בחייו. לאחר מכן תקפה אותו בחריפות על החיים הכפולים שהסתיר, על חוסר המוסריות, על היחס המשפיל נטול הרגשות שהפגין כלפיה במהלך השנים וכמובן על הניצול הבוטה שלו רק כדי להביא ילדים מבלי להתחשב כלל וכלל ברגשותיה שלה. הבעל ההמום שהיה בטוח שאותו לעולם לא יחשפו, נשאר חסר מילים ובשלב מסוים הודה בפניה שהוא דו מיני, למרות שהאישה ניסתה להבין את פשר היחס המזעזע שלו כלפיה, נותרה ללא תשובות.
קיין ניסה לעודד את הגברת האומללה ולהראות לה את חצי הכוס המלאה שהרי הוא אבא טוב לילדים. עם זאת, האישה לא התנחמה בזה ונשארה דורשת את חלקה כחוק שהרי תמיד אפשר להשתמש בקולות הרקע שהוקלטו מבעד לדלת הדירה בת"א ולהפוך אותם לרינגטון היסטרי למחשב או לפלאפון.
בני הזוג המשיכו כצפוי בהליכי הגירושין ברוח זו, מה שהביא את הבעל לנסות ולאיים בהתאבדות וליצור סצנות קיצוניות על מנת לגרום לה לסגת מעמדתה, מיותר לציין שלאישה זה לא הזיז במיוחד, ובפעם הראשונה היא חשבה על עצמה!

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected] 
setImageBanner('dbcd5a13-59fb-4b45-97b4-b929294d25aa','/dyncontent/2017/6/1/c41baeb6-e29b-4415-b67b-b3940dd9bdf5.gif',1807,'',525,78,false,19242);
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה