צילומי החתונה של אולגה ומשה ללוש במעבדה. צילום מתוך אלבום משפחתי

יש סיפורי אהבה שמתחילים כמו באגדות ויש סיפורי אהבה שמתחילים במעבדות. זה סיפור ההיכרות של אולגה ומשה ללוש, תושבי אשדוד, שהכירו כסטודנטים להנדסת חשמל ב- SCE המכללה האקדמית להנדסה אשדוד וכעת נשואים עם שני ילדים.

משה ואולגה הכירו במהלך הלימודים לתואר ראשון בזמן שלמדו הנדסת חשמל ב-SCE המכללה האקדמית להנדסה אשדוד. "כשנה לאחר שסיימתי את הלימודים" – מספרת אולגה, "התקיים כנס תעסוקה במכללה והתעצלתי להגיע. ביקשתי ממשה, אותו הכרתי לפני כן מקורסים משותפים, שיעביר את קורות החיים שלי למעסיקים.

משם המשיכו השניים לדבר ולהתראות, עד שמשה אזר אומץ וביקש מאולגה להחזיר לו על הטובה ולהסכים לצאת איתו לדייט.

אולגה ללוש. צילום פרטי

השניים זכרו את המכללה והקשר שהחל בכנס התעסוקה גם ביום החתונה עצמו וכהוקרת תודה  למכללה, החליטו לערוך את צילומי החתונה גם במעבדה בה הכירו. כיום משה ואולגה מתגוררים באשדוד, ומציינים יותר מארבע שנות נישואין ושני ילדים משותפים, דוד ויהונתן.

שניהם התקדמו לאחר הלימודים לעבודות בתחום הנדסת החשמל: "כיום אני עובדת כמנהלת פרויקטים בתחום הביצוע בחברת ''אפקון מערכות", העוסקת בתחום החשמל בפרויקטים רבים בארץ, משה בעלי עובד כמהנדס חשמל בחברת  EV Meter המפתחת ומייצרת עמדות טעינה לרכבים חשמליים בישראל".

"מאז שסיימתי את לימודיי"- ביקשה אולגה להוסיף, "אני מגיעה למכללה בימים הפתוחים כדי לספר למועמדים על החוויות שלי מהתואר. לאחר שמשה ואני התחתנו אני מוסיפה את סיפור ההיכרות שלנו, כדי להראות שהמכללה היא הרבה מעבר ללימודי התואר".

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected]