רופאי שיניים בכירים של מכבידנט מרחבי הארץ לקחו חלק בכנס הארצי לרפואת הפה שקיימה רשת מרפאות השיניים מכבידנט שהתקיים במלון 'דן פנורמה' בתל אביב ביום שישי והציג את החידושים וההתפתחויות האחרונות בחזית הרפואית של טיפולי השיניים.  הכנס, שכלל רופאים מ-52 מרפאות הרשת, הינו שיתוף פעולה של מכבידנט עם מומחי המרכז הרפואי אוניברסיטאי ברזילי אשקלון והוא מהווה עבור הרופאים תכנית העשרה המאפשרת להם להתעדכן במחקרים וההתפתחויות החשובות בתחום ולהכיר פרספקטיבות שונות מפי מומחים על אופני הטיפול.

 כנס רפואת הפה מכבי דנט 2018

במהלך הכנס עברו המשתתפים הרצאות בנושאים כמו: האתגרים שבטיפול במטופלים שהם גם סוכרתיים, חולי סרטן, ומטופלים הנוטלים תרופות נוגדות קרישת דם כגון חולי לב כמו כן חולים הנוטלים תרופות ממשפחת הביופוספנטים ואפשרויות הסיבוך בטיפול בחולים אלו. דגש ניתן גם על עניין הטיפול בבני הגיל השלישי שמספרם היחסי באוכלוסייה הולך וגדל ומציב בפני רופאי השיניים המטפלים את הצורך להתמקצע בדרגי הטיפול הייחודיות לאנשים אלה.

דורון תומר, מנכ"ל רשת מרפאות מכבידנט ברך את הרופאים, באי הכנס ואמר: "השקעה בפיתוח האיכות הקלינית של הרופאים שלנו הנה יעד אסטרטגי של מכבידנט. אנו רואים חשיבות רבה בקיומם של כנסים מקצועיים כאלה המקנים לרופאים שלנו כלים ועדכונים חדשים, המובילים לשיפור מתמיד באיכות הקלינית שאנו מעניקים למטופלים שלנו. ברוח זו, אני מברך על שיתוף הפעולה עם מומחי המרכז הרפואי האוניברסיטאי ברזילי. בכוונתנו להמשיך ולהדק את שיתוף הפעולה עם גופים אקדמיים גם בעתיד."

 

 

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]