חברת מבושלת מזמינה אתכם לקבל דגשים ופעולות הסברתיות על חשיבות התזונה לגדילה והתפתחות הילדים. ונותנת לכם טיפים להקניית הרגלי אכילה נכוניםארוחת הצהריים היא הארוחה העיקרית ביום, לכן בחברת 'מבושלת' אשר אחראית על ארוחות הצהרונים בעיר אשדוד והסביבה, מתייחסים בחשיבות עליונה בייצור ארוחות טעימות ומגוונות, מזינות ובריאות.

החברה מובילה בשנתיים האחרונות שינויים המעודדים תזונה נבונה בצהרונים העומדים בהלימה עם הדרישות החדשות של משרד הבריאות.

 הערכים המובילים הם בישול עצמי, ללא שימוש בתוספים, אבקות מרק וחומרים משמרים. המנות אפויות או מבושלות ואין כלל שימוש בטיגון. חומרי הגלם איכותיים וביתיים, מגוון תזונתי רחב וחשיפת הילדים לטעמים חדשים, כל זאת תחת תקני איכות מחמירים להבטחת איכות מנות המזון המוכן המגיעות לילדי הצהרונים עם הרבה אהבה.

 לוח מגנטי לתפריט הצהרונים

 

פעילות הסברתית בשטח לצוותי החינוך והורי ילדי הצהרונים

חברת 'מבושלת' מקיימת פעילות בשטח, ברשויות המקומיות. בפעילות משתתפים צוותי החינוך והצוות הניהולי של צהרוני בתי הספר וגני הילדים. הפעילות כוללת הרצאה של מנהלת תחום בריאות של חברת מבושלת, הדס יריב, העברת ההנחיות החדשות של משרדי החינוך והבריאות, פעולות הסברתיות על חשיבות התזונה לגדילה והתפתחות הילדים. צוות החינוך מקבל דיווח על השינויים שמבצעים בתפריט הילדים, כגון מעבר הדרגתי לדגנים מלאים, הוספת מנות צמחוניות ושילוב קטניות, שימוש בנתחי בשר/עוף שלמים ושאינם מעובדים הפחתות נתרן, הוצאת אבקות מרק, הוצאת קטשופ. בפעילות מודגש החינוך להרגלי תזונה הכוללים דגנים מלאים וקטניות, מוסברת החשיבות של החשיפה למגוון, מחקרים מראים כי ככל שהילד נחשף בגיל צעיר למגוון מזונות בגן ובבית הסיכוי שיתנסה ויאהב אותם הוא גדול יותר. עוד בפעילות מושם דגש רב על תפקיד דמות המחנך בעידוד וחינוך לתזונה נבונה, באמצעות דוגמה אישית, הסברה לילדים באמצעות סיפורים, ואופן הגשת המזון. מטרת הפעילות היא להעניק לצוות החינוכי כלים ליישום בשטח לעידוד תזונה נבונה בקרב הילדים.

סיורים

 ניתן להתרשם וללמוד על תהלכין הייצור  של ארוחות הצהרונים, הסיורים אשר מיועדים להורים, רכזות הצהרונים ומנהלי אגפים ברשויות המקומיות, פתוחות בשקיפות מלאה, ומלוות ע"י צוות הנהלה נרחב של החברה. בסיורים ניתן לקבל מענה לכל השאלות שתרצו לשאול, הכוללים ביניהם את הסיבות להרכבת  התפריט ואף לטעום מהמנות השונות אותן אוכלים הילדים.

זו הזדמנות להתרשם מתהליכי הייצור ומההקפדה הגבוהה, ומנהלי הבטיחות והאיכות התברואתית והתזונתית של המנות המיוצרות. המשתתפים זוכים להקשבה מלאה של צוות חברת מבושלת ובוחנים ומתרשמים מאיכות המזון, ההקפדה על חומרי גלם איכותיים -נתחי בשר/עוף/הודו איכותיים ולא מעובדים, ייצור ובישול עצמי של כל המנות ושימוש מופחת בנתרן וסוכר.

הפעלות לילדים

מתוך הרצון לתמיכה בצוותים החינוך בכל הקשור לקידום אורח חיים בריא במסגרת חינוכית, הפיקה חברת 'מבושלת' חוברות הפעלה מיוחדות, לכלל לקוחותיה. מדובר בחוברות הפעלות צבעוניות ומרתקות, המסבירות לילדים דרך משחק ויצירה את חשיבותה של התזונה לגדילה והתפתחות תקינים. בחוברות משולבים עבור הילדים פעילויות משעשעות המטמיעות את ערכי החשיבות לארוחות מגוונות, חשיפה למזונות חדשים, חשיבותם של ירקות ופירות בתפריט היומי. בין הפעילויות: 'מבוך הירקות' בו עובר הילד מבוך עד לארוחה מזינה דרך שלל ירקות ונמנע מדרכים בהן יש ממתקים וסוכריות, הרפתקה הכוללת דגנים מלאים בה הילד יוצר הרכב מושלם ומאוזן בצלחת שבפניו, הרכבת צלחות מלאות כל טוב המעודדת את הילד למתוח קווים בין הרכבים מנצחים להרכבת ארוחה איכותית, פירות כקינוחים מזינים בה הילדים מותחים קו ומתאימים ילדים למגוון פירות, צביעת ציור של ארוחה המשלבת את כל אבות המזון ועוד.

לדברי מנכ"ל חברת מבושלת, יגאל קרביץ: "אנחנו ב'מבושלת' שמנו לעצמנו למטרה לעודד את הילדים לאכול מנות בריאות ומגוונות ולהתנסות בטעמים חדשים. למזון שאנו אוכלים השפעה מכרעת על התפקוד שלנו בכלל ואצל ילדים בפרט, על יכולת הריכוז, החשיבה והאנרגטיות של הגוף. לכן יזמנו פעילות המובילה להקניית ערכים לאכילת אוכל בריא ומזין, לחוות תכנים חינוכיים המשתלבים ומחזקים את הערכים שחרטנו על דגלנו במסגרת האחריות התאגידית". עוד הוסיף קרביץ: "לייצר אוכל בריא זה לא מספיק, חשוב לנו לשתף את ההורים והצוות החינוכי בשלבי הייצור וההכנה ולתת להם את האפשרות לראות ולטעום את מה שילדיהם אוכלים יום יום. כמו גם שילוב פעילות חינוך שבאה לידי ביטוי בהרצאות, הכוונה, סיוע, שיחות עם בעלי התפקיד הרלוונטיים על מנת לתת להם כלים ולסייע להם בכל אשר ניתן".

 

חברת 'מבושלת' הינה מהחברות הגדולות בישראל לארוחות מוכנות ולשירותי הסעדה. החברה מספקת ארוחות צהרים לילדים בצהרונים ובמוסדות החינוך ברחבי הארץ. במסגרת האחריות התאגידית של החברה, החברה  מובילה פעילות, ללא עלות, מול צוותי החינוך, הורי הילדים וכמובן הילדים עצמם. בחברה הבינו כי לא מספיק לייצר מזון איכותי ובריא חשוב גם ליצור שקיפות מלאה ושותפות מלאה עם הלקוחות. בין הפעילויות שמציעה החברה: הרצאות לצוותים חינוכיים, סיורים במפעל ופעילות לילדים באמצעות חוברות הפעלה.  

 

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected] 
setImageBanner('51d90962-24d9-4a66-9b06-65be69ef27cd','/dyncontent/2017/6/1/c41baeb6-e29b-4415-b67b-b3940dd9bdf5.gif',1807,'',525,78,false,22603);
ScheduleRotate([[function() {setImageBanner('4da474f4-4552-4f8c-8ff9-2ad80a82f740','/dyncontent/2017/6/1/c41baeb6-e29b-4415-b67b-b3940dd9bdf5.gif',1807,'',525,78,true,22604);},15],[function() {setImageBanner('4da474f4-4552-4f8c-8ff9-2ad80a82f740','/dyncontent/2017/6/5/ddc064ee-648d-4ba4-ad6e-72da51a98ff7.png',1808,'',525,78,true,22604);},15]]);
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה