פרקליטות המדינה הגיעה להסדר טיעון עם פרקליטיו של שלום דומרני, שהוא ואנשיו נאשמו בשורת ניסיונות חיסול באשדוד, וגם בחיסול שלומי לוי לפני שלוש שנים באשדוד.

היום (א') הודיעו הסנגורים של דומרני להרכב השופטים כי הם הגיעו להסדר טיעון לפיו הוא ירצה שש שנות מאסר בפועל. יתר הנאשמים, שלומי באסה, רועי בונקר ואבי וטורי, ירצו עונשים של שנתיים לארבע. הסדר הטיעון הבשיל לאחר שבשבועות האחרונים קיימו שני הצדדים הליך גישור אצל השופטת שרה דברת. את הנאשמים מייצגים הסניגורים אביגדור פלדמן, ימימה אברמוביץ, משה יוחאי, ליה פלוס ודוד יפתח ורויטל בן שבת.

הסדר הטיעון בתיק זה הושג לנוכח קשיים ראיתיים קשים, ובמסגרתו שלומי אקריש צפוי לרצות שבע וחצי שנות מאסר וסטיב אקריש 16 שנים ו-10 חודשים.

יש לציין שהתיק של דומרני סבל מבעיות קשות בראיות שעלו במהלך ניהול התיק, אם כי גורמים בפרקליטות אמרו שהם סומכים ובטוחים בעדותו של עד המדינה. בית המשפט המחוזי בבאר שבע כבר ציין כמה פעמים כי יש חולשה בראיות, ודומרני אף עמד בפני אפשרות של שחרור לחלופת מעצר.

מפרקליטות מחוז דרום נמסר: "לאחר מגעים ובמסגרת גישור סיכמו היום הצדדים על מתווה להסדר שיוצג בתאריך 4.1.17. במסגרת המתווה, סוכמו עונשים בשלושה תיקים שמתנהלים בבית המשפט המחוזי בבאר שבע. במסגרת הסדרים אלה, ירצו שבעה נאשמים מארגונם של שלום דומרני ויוסי אדרי, בהם דומרני, עונשי מאסר משמעותיים, מה שיוביל להרחקתם מהציבור לתקופה ארוכה. לנוכח המצב הראייתי בתיקים מדובר בהישג משמעותי למשטרה ולפרקליטות".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]