בית האופרה תשלם לתושבת נתניה 4500 ש"ח פיצוי בגין הודעות סמס ששלחה אליה במשך שנתיים, בהם עדכנה על מועדי שעות הפתיחה של מכירת האוכל המוכן במקום.

על פי פסק הדין, התובעת קיבלה במשך השנים כ-17 הודעות טקסט מבית האופרה. עוד עולה מפסק הדין כי התובעת השיבה לאחת הודעות וביקשה לחדול מקבלת ההודעות, אך אלה המשיכו להגיע. היא קיבלה בהמשך עוד  הודעות.

רק לאחר פניה מעורך דינה של התובעת, טרם נקיטת הליכים משפטיים, יצר נציג בית האופרה קשר עם התושבת, התנצל וביקש ליישר את ההדורים. למרות זאת בחרה התובעת להגיש את תביעתה ולדרוש פיצוי של 1000 ש"ח בגין כל הודעה, וסך הכל 29 אלף ש"ח. 

בא כוח בית האופרה טען במשפט כי נפלה טעות ומספר הטלפון של האישה נכנס בטעות לרשימת התפוצה. בית המשפט קיבל את הטענה כי מדובר בטעות, שכן מדובר בתושבת נתניה ואין טעם לשלוח אליה הודעה על יריד מזון שנערך כל הזמן באשדוד.

בסופו של יום קובע בית המשפט כי על בית האופרה לפצות את התובעת בסך של 4500 ש"ח ובנוסף לשאת בשכר טרחת עורך דין בסך 3500 ש"ח. 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]