נחשפים הפרטים מאחורי פרשת "בלוק חוסם" שהובילה לגל מעצרים בעולם התחתון, בהם של ראש ארגון הפשע בדרום שלום דומרני.

פרקליטות מחוז דרום הגישה לבית המשפט המחוזי בבאר שבע כתב אישום בגין רצח נגד ראש ארגון הפשע מהדרום יוסי אדרי, נגד שני "חייליו" - שניר וזאנה ואבי זהבי – ונגד אדי מכלוף, המכונה "מהנדס המטענים של העולם התחתון".

ארבעה נאשמים  שמזוהים עם ארגונו של שלום דומרני, הוציאו לפועל תוכנית להטמין מטען חבלה במכונית שבה נסעו מאור מנשה (אבא למופת לילדים) יחד עם שניים ממקורביו, שכונו - "הכנופיה הגרוזינית באשדוד". היעד לחיסול היו ככל הנראה דווקא השניים שנסעו עם מאור.

אנשיו של אדרי הטמינו במכונית מטען חבלה רב עוצמה אולם הוא היה לא היה כשיר. הוראה ניתנה למהנדס מכלוף כדי שיתקן אותו ויהפוך אותו כשיר. וכל היה לפי כתב האישום.

לאחר שהצליחו להוציא את התוכנית לפועל, דיווחו הנאשמים ליוסי אדרי שישב בכלא באותה העת כי המשימה בוצעה.

 לטענת המשטרה - למחרת היום העביר אדרי דרך אנשיו לעד המדינה ולוזאנה - שהיה השותף הפעיל בחיסול וזה שהפעיל את המטען מרחוק - סכום של 50 אלף שקל במזומן.

כמו כן הוא נקב בשמה של חנות בגדים שבה יוכלו לקחת ביגוד כאוות נפשם מבלי לשלם, ואת העלות מימן באמצעות מקורביו. במשפט מיוצג אדרי על ידי עו"ד משה יוחאי.

סרטון פיצוץ הרכב שחיסל את מנשה מאור

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]