10 חודשי מאסר בפועל, קנס של 70 אלף ש"ח ו-12 חודשי מאסר על תנאי, נגזרו אתמול (ג’) על יגאל סולטן, בעליה של ’חברת סי.י סחר בע"מ’ שהורשע במסגרת הסדר טיעון בהברחה של כ-200 אלף כדורי ויאגרה מזויפים בעקבות חקירה שנוהלה על ידי יחידת הסמים מכס אשדוד.

כדורי הוויאגרה המזויפים הוסלקו בחלקה האחורי של מכולה בתוך אריזות קרטון עטופות בנייר יוטה ירוק, כאשר למכס הוצהר כי המכולה מכילה צעצועים, אגרטלים ומראות בלבד.

השופט אבשלום מאושר מבית משפט השלום באשקלון אימץ את עמדת המאשימה וקבע "יש לשקול את הכמות העצומה של הכדורים אשר הוברחו בדרך ערמומית, במכולה ’תמימה’ שייבא הנאשם, תוך כדי הפרת סימני המסחר הכרוכים באותם כדורים, את חומרת ההתעסקות במוצר תרופתי מזויף למטרות סחר...

בנוסף יש לראות בחומרה את הפגיעה שפגעו הנאשמים בחברת PFIZER, בעלת הזכות בסימני המסחר, הן בפן הכלכלי והן בפן המוסרי. וכמובן יש לייחס חומרה לפגיעה הפוטנציאלית בצרכן התמים, שאין בידו להבחין בין המוצר המזויף לזה האמיתי".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]