תושבת אשדוד בשנות החמישים לחייה הייתה אמונה על סיוע לגננת בטיפול בילדי הגן.

אותו סיוע כלל בין השאר הכנת אוהל, טיפול בילדים ועוד. באחד הימים התכופפה למקרר על מנת להוציא דברי מאכל לילדים בכדי להגיש את ארוחתם. כשעמדה לקום נאחזה בחלק השיש הבולט על מנת לשמור על שיווי משקלה, אך גם היא לא תיארה לעצמה שפעולה כה פשוטה תסתיים בכי רע, כאשר לפתע השתחרר חלק השיש ממקומו, והסייעת שכל משקלה היה מונח על אותו שיש נהדפה אחורה בעוצמה רבה ונחבלה בגבה.

צוות הגן הזעיק סיוע רפואי והיא פונתה לבית החולים ברזילי באשקלון. לאחר בדיקות מקיפות שעברה, התברר כי אותה סייעת סובלת מחבלה בעמוד השידרה וסחרחורות. האישה לא חזרה לעבודתה במשך למעלה מחודשיים ונזקקה לטיפולי פיזיותרפיה רבים בכדי לשוב לאיתנה. כמו כן נקבעו לה עשרה אחוזי נכות על ידי הביטוח הלאומי בגין הפגיעה שהוכרה כתאונת עבודה.

"הנתבעים לא דאגו כי עובדים מטעמם יתקנו את השיש, לרבות החלפת השיש או החלפתו כמתבקש" נטען בתביעה שהוגשה על ידי עורך הדין איל כהן ממשרד כהן-קריסי המומחים בתביעות נזיקין. "נמנעו מלהוציא את ההוצאות הנדרשות למניעת הנזק..לא פעלו כפי שאדם מיומן ונבון היה פועל בנסיבות העניין... לא מילאו אחר חובת הזהירות המושגיות והקונקרטיות כלפי התובעת".

בהסכם פשרה שקיבל תוקף של פסק דין בבית משפט השלום בקרית גת, נקבע כי האישה תפותה בקרוב ל- 80 אלף זאת בנוסף לפיצוי בסך של כ- 30 אלף ₪ אותו קיבלה מהביטוח לאומי כך שסך הפיצוי הכולל אותו קיבלה עקב הייצוג המשפטי עמד על כ- 110 אלף ₪.

 

 

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]