בכתב התביעה שהגישה העובדת  לבית הדין האזורי לעבודה בבאר שבע באמצעות עו"ד שרה זלמנוביץ נטען כי מעסיקה ניצל את כוחו כמעסיק  ואת העובדה כי התובעת זקוקה לעבודה.

לטענתה, במקום לשלם לעובדת שכר כחוק עבור השבוע  בו ישבה שבעה על מות אביה או כשהייתה חולה עם חום גבוה, היא נדרשה לדאוג למחליפה ואף נדרש ממנה לשלם מכיסה את שכר המחליפה.

עו"ד שרה זלמנוביץ באת כוחה של המטפלת טוענת בכתב התביעה כי ניכו לתובעת בתלוש המשכורת בעבור  קרן הפנסיה ושלשלו את הכסף לכיסם, בעוד שהמטפלת בטוחה שהיא חוסכת כסף לעת זקנה.

בכתב התביעה נטען כי במהלך הניסיונות ליישוב הסכסוך לפני הגשת התביעה, הודה מעסיקה כי למטפלת מגיעים פיצויים אך באותה נשימה אמר כי "בושה שהיא לא מעריכה את זה שהעסקתי אותה 10 שנים והיא באה אלי בדרישות" וכי "בשביל זה הקמתי עמותה שלא יבואו אליי.  תלכו לעמותה שהיא בפשיטת רגל וגם ממנה לא תקבלו כלום".

עו"ד זלמנוביץ טוענת בכתב התביעה כי בחודש אוגוסט שנה שעברה המטפלת לא זומנה לעבודה  וגם לא פוטרה. כל ניסיונותיה להשיג את מעסיקה לא צלחו אך  בהמשך  התברר לה מאחת העובדות במעון כי משרתה אוישה על ידי עובדת אחרת.

עו"ד זלמנוביץ טוענת בכתב התביעה כי  התובעת עבדה בנאמנות, במסירות ולשביעות רצונו  של הנתבע  מחפיר שפעל בניגוד לחוקי העבודה ולכל אמת מידה מוסרית וחברתית. המעביד הלין את שכרה באופן שיטתי כשלעיתים היא הייתה צריכה להתחנן ולהשפיל עצמה כדי שיואיל בטובו לשלם את שכרה אותו קיבלה גם במנות.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]