בסוף שנת 2014 אירע תאונת דרכים בשדרות בני ברית, רוכב אופנוע נפגע ממכונית שנמלטה מהזירה. האירוע, שדווח בזמן אמת באתר אשדוד נט, נגמר בפציעה באורח בינוני של רוכב האופנוע. זמן קצר אחר כך נלכד הנהג הנמלט וכעת הוגש נגדו כתב אישום בגין הפקרת פצוע לאחר תאונה.

על פי עובדות כתב האישום, בתאריך 31.12.14, עת נהג הנאשם בעיר, עצר את רכבו בצמוד למדרכה הימנית והחל  שוב בנסיעה, הסיט בצורה חדה את ההגה לכיוון נתיב נסיעתו של רוכב הקטנוע ותוך כדי הסטייה פגע בו בעוצמה רבה. רוכב הקטנוע הועף לעבר שטח ההפרדה שבמרכז הכביש, נפל ונותר לשכב במקום. הרוכב נפגע חבלות חמורות בראשה ובעמוד השדרה ופונה ע"י מד"א לבית חולים "קפלן" במצב בינוני.

מיד לאחר התאונה, הנאשם לא עצר את רכבו במקום על מנת לעמוד על תוצאות התאונה ולא הזעיק עזרה כלשהי. הנאשם המשיך בנסיעה רצופה, התנגש בשני עמודי תיחום שהיו בשוליים הימניים של הכביש, נטש את רכבו בתעלה, בסמוך לעמודים שנעקרו, יצא מהרכב ונמלט רגילת מהמקום. רק לאחר מס' שעות מקרות התאונה, ולאחר שנודע לנאשם, כי משטרת ישראל מנסה לאתרו, הוא הגיע למשטרה והסגיר עצמו.

התיק נחקר ע"י את"ן לכיש.

כתב האישום מייחס לנאשם ביצוע עבירות של הפקרה לאחר פגיעה, נהיגה ברשלנות וגרימת חבלה של ממש וסטייה מנתיב הנסיעה. לנאשם 37 הרשעות תעבורה.

הפרקליטות הגישה לבית המשפט בקשה לפסול את רשיון הנהיגה של הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים כנגדו.

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]