ג', סייעת בגן ילדים תובעת 270 אלף ₪ מרשת מלונות ארצית ומחברת הביטוח, לאחר שהחליקה במלון וקרעה גיד בכתף. כך עולה מתביעה שהגישה באמצעות עו"ד דותן לינדנברג לבית משפט השלום בקריית גת.

מכתב התביעה עולה כי בקיץ 2012 ג' התארחה במלון בחוף הצפוני באילת ובעת שצעדה בשעת לילה מאוחרת  סמוך לחדרה,  החליקה על פליירים פרסומיים של פיצריה שהפכו את הרצפה לחלקה מאוד ומסוכנת. כתוצאה מההחלקה היא איבדה את שיווי משקלה, נפלה על הרצפה ונחבטה בכתף, מרפק, ירך ובברך ימין. מיד לאחר שנפגעה האשה פונתה במונית לבי"ח יוספטל שם אובחנו חבלות בכתף, ופלג גוף ימין, כאשר כחודשיים לאחר התאונה היא נאלצה לעבור ניתוח לאיחוי גיד בכתף שנקרע לגמרי.

עו"ד לינדנברג טוען בכתב התביעה כי רופא תעסוקתי קבע שהיא אינה יכולה לחזור לעבודה משך שנה שלמה אך בפועל מיום התאונה ועד היום, בחלוף 29 חודשים מאז התאונה,  לא חזרה לעבודה.

מומחה שמינה בית המשפט  קבע לה נכות לצמיתות בשיעור של 10 אחוזים. בכתב התביעה נטען כי התאונה התרחשה כי הנהלת המלון התרשלה בכך שאפשרה כניסת מפרסמים /מפיצי עלונים לשטח המלון, לא מנעה השלכת הפליירים על רצפת המלון,  לא דאגה להתקין מונעי החלקה על וזאת תוך  הפרה של חוקי התכנון והבנייה ופקודת העיריות.

עד ליום התאונה הסייעת השתכרה כ-2,800 לחודש והיא תובעת פיצוי בגין אובדן השתכרות, פנסיה וזכויות סוציאליות, הגבלת תנועה, כאב וסבל, עזרה סיעודית ועזרת צד ג' ועבור טיפולים רפואיים.  

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]