משטרת אשדוד עצרה תושב העיר בחשד כי החזיק למעלה מ 100 גר' חומר החשוד כסם מסוג קוקאין בארון הנעליים בביתו. שווי הסם מוערך בעשרות אלפי שקלים. החשוד טען כי הסם הוכנס לארון על ידי שכניו. נגד החשוד הוגש אתמול ( ג' ) כתב אישום. בתאריך 4.12.13 בשעות הערב הגיעו בלשי משטרת אשדוד אל בית החשוד ברחוב הרב קוק באשדוד. בחיפוש שערכו השוטרים נתפסו על מדף בחדר הכביסה סם מסוכן מסוג חשיש במשקל 3.74 גר' וקוקאין במשקל 0.52 גר'.

במהלך החיפוש איתרו הבלשים בארון הנעליים השייך לחשוד, שעמד סמוך לדלת הכניסה לבית, שקית ובה סם החשוד כקוקאין במשקל של למעלה מ 108 גר' שחלקו ארוז ב 18 שקיות קטנות מונחים בנרתיק עור ומוסתרים באחת הנעליים בארון. עוד מצאו השוטרים סם מסוג קוקאין של למעלה מ 3 גר' בתוך קופסת סיגריות.

החשוד, תושב אשדוד בן 29, נעצר והובא לחקירה בפני חוקרי משרד התשאול של תחנת אשדוד רס"מ מנחם שריקר ורס"מ משה בנילוז. בחקירתו טען כי הסמים שנתפסו במדף חדר הכביסה שייכים לו אולם הסמים שנתפסו בארון הנעליים אינם שלו ואולי אחד השכנים הכניס אליו את הסמים.

אתמול הוגש בבית המשפט המחוזי בב"ש כתב אישום המייחס לחשוד עבירות של החזקת סם שלא לצריכה עצמית במשקל של למעלה מ 112 גר' קוקאין וסם לצריכה עצמית מסוג חשיש במשקל 3.74 גר'. בבקשת המעצר עד תום ההליכים שהוגשה לבית המשפט טען התובע כי "העובדה שהחשוד מרחיק עצמו באופן מוגזם מארון הנעליים...כמו גם העדר הגיון כי אדם אחר יניח את הסמים בארון הנעליים של החשוד ו"יפקיר" סכום נאה של כסף בדרך זו, מלמדת כי הסם שייך לחשוד. מעצרו של החשוד הוארך עד קבלת החלטה אחרת בעניינו.

בתמונות (באדיבות חטיבת דובר המשטרה): ארון הנעליים, הנעל והסמים

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]