אחד המקלטים בבתי הספר שהוסב לגן ילדים

אתמול בערב ניתן פסק דין בעתירה שהגישו הורים נגד העירייה. כזכור, ההורים ביקשו לפסול את החלטת העירייה להעביר מס' גני חינוך מיוחד למבנים שהוכשרו במיוחד למען הילדים בבתי ספר בעיר (לפחות במקרה אחד מדובר במקלט). בית המשפט לעניינים מנהליים דחה את העתירה ואישר את החלטת העירייה בדבר העברת הגנים.

כמו כן, בית המשפט קבע כי העירייה נועצה בגורמי מקצוע,  כולל כל הגורמים המוסמכים במשרד החינוך וכולל ועד ההורים העירוני, לפני שקבלה את החלטתה. לכן, קבע בית המשפט, כי ההחלטה סבירה וראויה.

השופט ציין עוד כי חוות דעת שהגישו ההורים בעצמם מטעם פסיכולוג, הצביע על תחזית אופטימית של קליטת הילדים בבתי הספר.

בסופו של דבר ציין השופט את נכונות העירייה לבצע שינויים שונים בגנים על מנת לבוא לקראת ההורים, וכן ציין את הצהרת העירייה כי תעמוד לרשות ההורים ותיתן להם ולילדיהם כל סיוע שיידרש על מנת לאפשר שנת לימודים מוצלחת ופורייה.

במינהל החינוך של העירייה מציינים כי הם נכונים ללוות את ההורים ולהבטיח שכל ילד וילדה יפתחו את שנת הלימודים בשמחה ובהצלחה ומאחל לכל ילדי אשדוד ולצוותים החינוכיים שנת לימודים מוצלחת.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]