הסכם הגג לאשדוד - מחפשים מנכ"ל

בחודש אוגוסט השנה נחתם הסכם גג בין עיריית אשדוד לבין משרד השיכון ומשרד האוצר. על פי ההסכם, בעיר מתוכננות לקום כ-30 אלף יחידות דיור חדשות במתחמי דיור ורובעים חדשים.

כל כמות הדירות מתוכננות להימכר במחיר למשתכן, ו-80% מהן תהיינה דירות קטנות לטובת מתן מענה לצעירים בכלל ולצעירי אשדוד בפרט, להם ישוריינו כ-30% מהדירות.

הסכם הגג גם יאפשר לחדש את רבעי העיר הוותיקים ולהוסיף לעיר תשתיות עירוניות כגון קריית ספורט, השלמת הטיילת לאורך החוף, יצירת טבעת ירוקה – סובב אשדוד ועוד.

לצורך קידום הסכם הגג, כחלק מההסכם התחייבה עיריית אשדוד להקים מנהלת "הסכם הגג", והשבוע פורסם מכרז לאיתור מנהל כללי למנהלת. 

על פי הרשום במכרז, הפנייה מיועדת לאדם פרטי אחד תושב ישראל או תאגיד משפטי אחד (חברה או שותפות) הרשומה כדין בישראל. 

המועמד אשר ייבחר לאייש את תפקיד מנהל המנהלה, לא יהיה רשאי לעסוק בעבודות נוספות מעבר לתפקידו כראש המנהלת ללא אישור מראש ובכתב מעיריית אשדוד וממשרד הבינוי והשיכון ויעבוד בהיקף של משרה מלאה (בהיקף שלא יפחת מ- 10 שעות ביום) וככל הנדרש.

שכר הטרחה המוצע על ידי העירייה בגין תפקיד ראש המנהלת, יהא 60,000 ₪ לחודש בתוספת מע"מ. שכר זה הינו סופי וכולל את כל ההוצאות של העובד או לחילופין 80% משכר מנכ"ל.

המועמד צריך להיות מהנדס אזרחי או תעשיה וניהול, ובמכרז מפורטים התנאים בהם צריך לעמוד המועמד, כולל ניסיון בניהול פרויקטים בהיקפים של יותר מ-100 מיליון שקל. 

המועמד שייבחר ייצטרך להתגורר בטווח של 80 ק"מ מאשדוד לפחות.

חושבים שאתם מועמדים? יש לכם אפשרות להגיש מועמדות עד לתאריך 11.1.18 בשעה 16:00 במשרדי אגף משאבי אנוש בעיריית אשדוד.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]