פיטורי הענק בטבע ממשיכים לגרום לטלטלה בארץ ובעולם. באשדוד קיים מפעל טבע מדיקל ברחוב האורגים, מפעל רווחי שבו מועסקים כ-250 עובדים. ע"פ הפרסומים והצהרת מנכ"ל טבע, החברה מתכוונת למכור את המפעל באשדוד אך בשיחה עם עליזה כדורי - יו"ר ועד העובדים מצטיירת תמונה אחרת לגמרי.

עליזה מספרת לאשדוד נט שמכונות חדשות שנרכשו בתקופה האחרונה והיו אמורות להגיע למפעל נשלחו ליחידה אחרת והתקבלה במפעל הוראה לפירוק מחסנים והעברת חומרי גלם, צעדים המראים על כוונה לחסל את המפעל ולא למכרו. מצד שני כמפעל הנחשב ל"חיוני" בזמן מלחמה, העובדים שהתייצבו לעבודה בשעות חירום לאורך השנים לא מבינים את פשר הסגירה של מפעל כה חשוב. 

בטבע מדיקל באשדוד עובדים כ-250 עובדים, רבים מהם עם ותק של עשרות שנים, בקרב העובדים גם זוגות נשואים והחשש להשאר ללא פרנסה גדול.

ראש העיר אשדוד הגיע להפגנה והביע הזדהות עם המפגינים:

צילום: עופר אשטוקרצילום: עופר אשטוקרצילום: עופר אשטוקרצילום: עופר אשטוקרעובדי מדיקל אשדוד מפגיניםח"כ אילן גילאון בא להזדהות עם המפגינים

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]