עורכת הדין טלי ורד-קינן

תושב אשדוד זכה לעבור בשנים האחרונות את הסיוט של כל אב גרוש - הניתוק מילדיו. האיש בשנות ה-30 לחייו, היה נשוי במשך מספר שנים, עד שיחסיו עם אשתו עלו על שרטון והשניים החליטו לפרק את החבילה ולהתגרש.

אלא שמאותו רגע, הוא לא שיער בנפשו כמה כאב הוא צפוי לחוות, במערכה על הזכות לשמור על קשר עם ילדיו. בהליך הגירושין ניהלו השניים מאבק משפטי שבסופו, קבע בית המשפט  כי יגדלו את הילדים במסגרת משמורת משותפת. אלא שבפועל, בכל פעם שהיה מגיע האב לקחת את ילדיו, היה נתקל בהתנגדות של אמם, ובסיטואציות של מריבות, ויכוחים בטונים גבוהים בינו לבין האם, כאשר הכל לעיני הילדים הקטנים. במקרה אחד, אף הזמינה האישה משטרה בתואנות שווא.

כשראה האב  שכל סיטואציה כזו נגררת למריבה, החליט לטובת הילדים לנתק לתקופה את הקשר עם ילדיו בכדי לא לפגוע בהם.  בצר לו, ולאחר שלוש שנים בהן לא ראה את ילדיו החליט לחדש עימם את הקשר הוא פנה לעורכת הדין טלי ורד-קינן – מומחית לדיני משפחה מאשדוד – בבקשה כי תסייע לו. לאחר מאבק משפטי של קרוב לשנה שנערך על ידי עו"ד ורד-קינן, בדיון שנערך לאחרונה בבית הדין לענייני משפחה באשדוד, קבעה השופטת רותם קודלר- עייאש, בפסק דין כי האב ישוב לראות את ילדיו במסגרת הסכם משמורת משותפת.

כמו כן במסגרת ההסכם קבעה השופטת מגבלות למניעה סיטואציות בהן  ישנה אפשרות שמישהו יפריע לאב לממש את זכותו לבלות עם ילדיו את הימים המגיעים לו על פי ההסכם. בנוסף, חייבה השופטת את ההורים לעבור הדרכה הורית, ואף ציינה כי היא מקווה שהיחסים בין השניים ישתפרו בעתיד, והכל לטובת ילדיהם הקטנים. 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]