צילום: ארכיון המשטרה

צעיר שהשתולל בסניף הביטוח הלאומי באשדוד נעצר על ידי המשטרה, זאת לאחר שכל הניסיונות להרגיעו עלו בתוהו.

האירוע החל כאשר הצעיר, כבן 24, לא היה מרוצה מהתשובות שקיבל מהפקידה בקבלת הקהל במקום ואז החל להשתולל ולצעוק על הפקידה. מאבטחי הסניף שמוצבים בסמוך הגיעו למקום והחלו בניסיונות להרגיע את הצעיר - אך האירוע רק הלך והסלים.

על פי הדיון בבית המשפט, הצעיר נקט באלימות כלפי המאבטחים והתנגד למעצר. עורך דינו של החשוד, שמונה לו מהסניגוריה הציבורית, טען בשם החשוד כי הוא הוכה על ידי המאבטחים והשוטרים, אולם נציג המשטרה אמר כי לא ננקטה אלימות כלפי החשוד, אך כן הופעל כוח על מנת לעצור אותו וזאת לאור התנגדות שהפעיל. בחקירתו במשטרה סירב הצעיר, דובר השפה הצרפתית, לשתף פעולה עם החוקרים ודרש מתורגמנית.

בדיון בבית המשפט אמר שופט המעצרים אבישי כהן: "רף האלימות אינו ברף כה גבוה המצדיק השארתו של המשיב מאחורי סורג ובריח ונראה כי מדובר בעיקר בתלהמות קולנית במקום ציבורי, התנגדות למעצר ואף שימוש באלימות ברף שאינו גבוה כלפי המאבטחים והשוטרים".

השופט כהן מחליט לשחרר את החשוד למעצר בית מלא בפיקוח הוריו ובערבות כספית.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]