סוער במועצת העיר: עימות חריף בין חברות המועצה גלבר וויינשטיין (צפו בוידאו)חברת המועצה הלן גלבר כינתה, לכאורה, את חברת המועצה סטלה ויינשטיין "בולדוג" ו"דוברמן", זאת במהלך דיון במועצת העיר על נסיעת ראש העיר וחברי מועצה נוספים לסנט פטרסבורג. קדם לכך כינוי של ויינשטיין לגלבר כי היא משקרת לציבור, זאת בדיון על בית המלון בחוף לידו. חברי המועצה והנוכחים בישיבה נותרו המומים נוכח הקריאות. חברת המועצה ויינשטיין: "מכעיס ומקומם לשמוע את זה מאישה על הבעת דעה שונה משלה"

חברת המועצה סטלה ויינשטיין זכתה בדיון במועצת העיר לכינויים של כלבה (דוברמן ובולדוג) ומה שמפתיע הוא שמי שקראה לה בשמות אלה הייתה חברת המועצה הלן גלבר - כך לדברי הנוכחים בדיון הסוער.

העימות בין השתיים החל בדיון על אישור התכנית למלון בחוף לידו. גלבר טענה כי מעניקים ליזמים תוספת זכויות בניה, וגורמי ההנדסה ציינו כי מדובר בתוספת לחניה בלבד. גלבר המשיכה לומר את דבריה, בשלב מסוים ציין כנפו, כי מעתה והלאה דבריה של גלבר לא יהיו לפרוטוקול זאת לאחר שקרא אותה לסדר מספר פעמים. חברת המועצה סטלה ויינשטיין התערבה בדיון, פנתה לגלבר ואמרה לה שהיא משקרת לציבור ומעוותת את הדברים. 

בהמשך הדיונים שעל סדר היום, בדיון על נסיעת ראש העיר עם משלחת וחברי מועצה נוספים לרוסיה, גלבר הביעה את עמדתה, ואז התערבה ויינשטיין בדיון ורצתה לספר לה על האישיות הרוסית שהגיעה לביקור באשדוד - גלבר לא נותרה חייבת, וקראה לעבר ויינשטיין שהיא בולדוג ודוברמן. מהסרטון שהגיע למערכת אשדוד נט ניתן לשמוע את חברת המועצה ויינשטיין המומה מהדברים, כך גם שאר הנוכחים בישיבה שהועברה בשידור חי באתר העירייה.

סטלה ויינשטיין

"אני עדיין מנסה להרגע מהאירוע", אמרה ויינשטיין לאשדוד נט לאחר הישיבה. ויינשטיין הוסיפה: "קשה לשמוע את זה, במיוחד מאישה. כשגבר עומד על שלו הוא אסטרטיבי, כאשר אישה עומדת על שלה היא נקראת כלבה - ודווקא לשמוע את הכינוי הזה מאישה זה מאוד מכעיס ומקומם. כמו שזכותה להביע דעה, גם לי יש, ולא ייתכן שכאישה לאישה על הבעת דעה אקרא בשמות".

חברת המועצה הלן גלבר - צילום: אשדוד נט

מחברת המועצה הלן גלבר נמסר בתגובה:

"חברת המועצה הגב' סטלה ויינשטיין, לצערי הרב, מביישת את המנדט שניתן לה בבחירות האחרונות. בכל ישיבה כאשר אני חושפת את מעלליו של לסרי וחבורתו וכאשר אין להם תשובות ענייניות,  לשאלות ולטענות שאני מציגה בפניהם,  לסרי וחבריו מנסים בכל דרך למנוע ממני את זכות הדיבור כדי  להשתיק אותי: פעם באמצעות השתקת מקרופונים; פעם באמצעות נטילת  זכות הדיבור אלמטרית; פעם בשליחת פודלים שממלאים זמן אויר; ופעם בולדוגים שנובחים בקול רם כדי להשתלט על עוצמת הרמקולים במליאה וכל זאת כדי להתחמק מתשובות ענייניות. גב' ויינשטיין ממלאת הוראות בלבד של ראש סיעתה, שהצטרף לקואליציה עם לסרי מיד אחרי הבחירות,  אף שהבטיח לבוחריו, בכתב, שלא יישב עם לסרי בשום צורה.  נבחרתי  לייצג את תושבי אשדוד  שרוצים לקבל תשובות  אמיתיות וללא שקרים. ההתנהלות הכוחנית והאלימה של לסרי וחבורתו בכיבוי מקרופונים, נטילת זכות הדיבור מעידה כאלף אלפי מונים שאין להם תשובות לשאלותיי וטענותיי. אני מודיעה נחרצות: תביעות הזויות, סגירת מקרופונים, נטילת זכות דיבור וצעקות חסרי תועלת של אחת מהפודלים והמריונטות של לסרי וחבורתו לא יעצרו אותי!! אמשיך ללא פחד ומורא ואפעל בכל דרך למען תושבי אשדוד . בהזדמנות זו,  אני מזמינה את תושבי אשדוד להגיע לישיבות המועצה ולהיווכח נוכחה מי כוונותיו לשרת את תושבי אשדוד,  העיר,  והאינטרסים שלהם בלבד ומי נובח ללא הפסקה".

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected] 
ScheduleRotate([[function() {setImageBanner('acd3c5f8-3e47-407f-8fce-46d8d3deb337','/dyncontent/2017/6/5/ddc064ee-648d-4ba4-ad6e-72da51a98ff7.png',1808,'',525,78,true,18157);},15],[function() {setImageBanner('acd3c5f8-3e47-407f-8fce-46d8d3deb337','/dyncontent/2017/6/1/c41baeb6-e29b-4415-b67b-b3940dd9bdf5.gif',1807,'',525,78,true,18157);},15]]);
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה