צילום: ארכיון המשטרה

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה כתב אישום ובקשת מעצר עד תום ההליכים נגד תושב חלחול, מחמוד שטריט בן 67, שבמסגרת עבודתו בפרויקט תמ"א באשדוד נכנס לדירת המתלוננת בת כ-21 כדי לתקן חשמל וביצע בה מעשה מגונה בכוח.

מעובדות כתב האישום עולה כי בסוף חודש ינואר השנה נתבקש הנאשם לבצע עבודות חשמל בדירתה של המתלוננת. המתלוננת, שידעה כי עתידות להתבצע עבודות חשמל בדירתה, פתחה את הדלת עבור הנאשם, והכניסה אותו לדירתה. לאחר מספר דקות, הנאשם אמר למתלוננת כי הוא צריך לצאת מהדירה על מנת להביא ציוד להמשך עבודתו, והושיט את ידו אל המתלוננת על מנת שזו תיתן לו "כיף", והמתלוננת נענתה נתנה לו "כיף" על מנת לא להביך אותו.

"בשלב זה, התקרב הנאשם למתלוננת, חיבק אותה בחוזקה, נישק אותה על צווארה וכל זאת בלא הסכמתה ולשם גירוי, סיפוק או ביזוי מיניים", נכתב בכתב האישום. על פי כתב האישום, המתלוננת ניסתה להתנגד למעשיו של הנאשם, בין היתר בכך שדחפה אותו אך הנאשם לא חדל ממעשיו.

"הנאשם נישק את המתלוננת בסמוך לפיה, חיבק אותה בשנית סביב צווארה, וחפן את חזה בחוזקה באמצעות ידו בלא הסכמתה וזאת לשם גירוי, סיפוק או ביזוי מיניים. המתלוננת הצליחה להזיז את ידו של הנאשם מחזה. בשלב זה, ניסה הנאשם לנשק את המתלוננת שוב על פיה, אך זו הורידה את ראשה ודחפה אותו ובכך הצליחה למנוע ממנו לנשקה" מתואר בכתב האישום. 

הנאשם עזב את דירת המתלוננת לאחר מספר דקות וכאמור נעצר בשבוע שעבר וכתב אישום הוגש נגדו בהליך מהיר.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]