קרדיט: דוברות המשטרה

בתחילת החודש ערכה המשטרה פעילות חקירתית סמויה כנגד בית עסק באשדוד לגביו עלה חשד כי במקום מתבצעת עבירות פליליות של הימורים אסורים לרבות עבירות כלכליות - עבירות מס והלבנת הון.

במהלך פעילות אופרטיבית שנערכה על ידי בלשי המשטרה במקום, נעצרו לחקירה מחזיקי המקום ומעצרם הוארך בבית המשפט לטובת החקירה ומחשש לשיבושה. חקירה זו שנעשתה בליווי תובעת הרישוי וטרם הסתיימה נכון לימים אלו, הסתעפה והעלתה חשד לעבירות נוספות, כאמור.

יש לציין, כי על אף ומדובר באירוע יחיד בעסק זה בו פועלת המשטרה כנגד משחקי הימורים אסורים, חומרת העבירות כפי שעולה מחומרי החקירה שנאספו, אפשרו בידי משטרת ישראל לנקוט בהליך מנהלי בו הורה מפקד המחוז ניצב יורם סופר, מתוקף סמכותו, על צו סגירה למשך 30 ימים.

"משטרת ישראל תמשיך לפעול נגד מקומות מעין אלו המהווים פלטפורמה לעבירות פליליות דוגמת הלבנת הון, מחד, ופוגעת בנוסף בביטחונו של אזרח נורמטיבי שלעיתים מאבד במקומות אלו את מיטב הונו ורכושו ולא אחת כ"כדור שלג" נכנס אל עולם הלוואות בריבית עצומה ממנה מתקשה להתאושש" - ציינו במשטרה.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]