הכיסאות הקרועים והשבורים בבית הקולנוע באשדוד

לא נעים בכלל: הגיעו לצפות בסרט באשדוד והופתעו לגלות מושבים קרועים, שבורים ומלוכלכים, רצפה דביקה וסאונד שנשמע מאולם סמוך - כך עולה מפניות של תושבים למערכת אשדוד נט.

מדובר בבית הקולנוע הוט סינמה אשדוד, בית הקולנוע היחידי בעיר שעד לפני מספר חודשים היה שייך לרשת גלובוס מקס שנקלעה לקשיים.

"אתה יושב בסרט ובהתחלה מציגים לך פרסומת של הוט סינימה עם הבטחות - בפועל החוויה ממש לא טובה. הכיסאות לידינו היו קרועים, היו כיסאות שבורים ומקומות שבהם בכלל לא היו כיסאות", סיפר אחד הפונים לאשדוד נט. לדבריו, גם הרצפה הייתה מלוכלכת, דביקה ונראה כי האולם נוקה לפני הסרט בצורה חפיפה. "אם לא די בכל זה, במהלך הסרט אתה שומע פתאום את הסאונד מהאולם הסמוך. ממש פוגע בחוויה, שגם ככה נפגמה"

באשדוד מתוכנן לקום מתחם סינימה סיטי בביג פאשן, אך הדרך עוד ארוכה עד שנראה את תחילת העבודות. בינתיים הפיתרון היחידי לתושבי אשדוד והסביבה הוא בית הקולנוע בעיר.

מחברת אלקו מדיה ואנטרטיימנט, המפעילה באמצעות אלקו סינמה את רשת HOT CINEMA נמסר: 

"אנו שמחים לבשר כי כבר בימים אלו החל שיפוץ במתחם הקולנוע במסגרתו יחודשו כל האלמנטים במתחם, בתוכם מושבים חדשים. המהלך צפוי לקחת מספר שבועות עד השלמתו.

כאמור בשנת 2017 רכשה חברתנו את רשת גלובוס מקס ונכסיה לרבות בתי הקולנוע. מאז פועלת החברה להביא את החוויה הקולנועית האיכותית ביותר, בין השאר באמצעות שיפוץ בתי הקולנוע הזקוקים לכך". 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]