אילוסטרציה

הוארך מעצרו של השיפוצניק הפלסטיני, שעל פי החשד הכיר בת 13 במוסד חינוכי של הרווחה בעיר, לקח אותה לדירה בה הוא מבצע שיפוצים, ושם ביצע בה את זממו.

הפלסטיני נעצר לפני שבוע, ובית המשפט האריך את מעצרו בשבוע,  והיום הוארך מעצרו בשנית, גם כן בשבוע. יחד עם זאת, בית המשפט נעתר לבקשת סניגורו ואסר את פרסום פרטיו של החשוד - למרות התנגדות נציג המשטרה.

על פי הודעת המשטרה בעת מעצרו של החשוד;  מדובר בתושב שטחים (איו״ש) בשנות השלושים המאוחרות לחייו, שהועסק בעבודות שיפוצים באותו המוסד החינוכי. שם על פי החשד הוא יצר קשר עם הנערה, פיתה אותה לבוא עימו לדירה אחרת ושם ביצע בה מעשים מגונים ומעשי אינוס.

לאחר המעשה שב הפלסטיני לשטחים ונעצר לאחר שהוצא נגדו צו מעצר. 

עורכת דינו, שני פרג'ון, טענה לאחר הדיון בהארכת המעצר הראשונה: "במשך שבועות אנו מנסים לברר מדוע הוא דרוש לחקירה ובכל פעם דוחים אותנו עד שאתמול החליטו לעצור אותו. מדובר בפלסטיני שעבד בישראל באופן חוקי ואין לו עבר פלילי. הוא מעולם לא הסתבך עם החוק, הן ברשות הפלסטינית והן בישראל".

עוד מסרה פרג'ון: "אופן התנהלותו ורצונו להיחקר מעידים באופן הטוב ביותר על חפותו, שכן הוא לא ניסה להימלט מהחקירה ועשה כל שביכולתו על מנת להגיע ולנקות את שמו. אני מצרה על התנהלותה הנפסדת של משטרת ישראל שיצאה בפירסומים ולפיהם המדובר במי שניסה להימלט מהמשטרה, כאשר בכך יש כדי לתהות באשר לרצונה של משטרת ישראל להגיע לחקר האמת.

"אין לי ולו צל של ספק כי אם תתקיים חקירה שמטרתה להגיע לחקר האמת ולא הוצאת כותרות מפוצצות לתקשורת, הרי שיבינו גם במשטרה כי המדובר במי שהינו דובר אמת וחף מכל פשע".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]