צילום: אשדוד נט

החל מהבוקר (א') נכנסו לתוקפן הנחיות חדשות של הממשלה במטרה לצמצם את התפשטותו של נגיף הקורונה בארץ, ביניהן בין היתר הוכרז על סגירת גני הילדים, הקניונים וכל מקומות הבילוי באשר הם, וכן לא תתאפשר התקהלות של יותר מעשרה אנשים. 

בינתיים, ברחובות אשדוד נרשמה תנועה דלה, חנויות רבות סגרו את שעריהן ולמרות הנחיות משרד הבריאות, יש גם מי שהחליט כן לפתוח את בית העסק בשוק רובע ו' ניכר כי מרבית החנויות פתוחות כבשגרה, כך גם ברובע הסיטי, אולם החנויות במתחם גן העיר סגרו כולן את שעריהן והותירו את המרכז שומם.

בסופרים עוד נרשמים תורים ארוכים בעקבות הבהלה שהביא עמו הנגיף וסניפי הבנקים גדושים אף הם באנשים, זאת על אף שמשרד הבריאות הודיע כי כל השירותים החיוניים, ובהם: מרכולים, בנקים, בתי מרקחת וכד', יישארו פתוחים למתן שירות. 

כך זה נראה הבוקר (צילום: אשדוד נט) >>

כאן המקום לציין כי המשטרה התגייסה אף היא להתמודדות עם משבר הקורונה, ותבצע אכיפה כנגד אנשים ובעלי עסקים שאינם נשמעים להוראות משרד הבריאות. 

על מנת לעשות סדר, באגף העסקים של עיריית אשדוד פתחו טלפון אדום לבירור ההנחיות בנושא עבור בעלי העסקים בעיר. לפרטים: 050-7827719, 08-9238752 או במייל [email protected]