רן ארז, ארכיון

ארגון המורים מודיע על ביטול העיצומים שתוכננו למחר בבוקר!

כזכור, לקראת מועד פתיחת שנת הלימודים הכריז יו"ר ארגון המורים רן ארז על סכסוכי עבודה בנושאים שונים ואיים כי ישבית לפי חוק את הלימודים בתיכונים אם לא ימולאו דרישות המורים. מהחשש שאכן שוב לא תפתח שנת הלימודים כסדרה, עתרו מספר רשויות מקומיות לבית הדין לעבודה שהוציא צו מניעה כנגד השבתת הלימודים.

כעת משנפתחה שנת הלימודים כסדרה, מכריז ארז על סדרה של עיצומים, שבמסגרתם הלימודים אמורים היו להתחיל מחר בשעה עשר. בראיון ל-ynet הוא אמר: "אנחנו ממשיכים במאבק. אם אין אני לי מי לי. הוצאת צווי המניעה ב-1 בספטמבר לא פתרה שום בעיה. משרדי החינוך והאוצר מטאטאים הכל מתחת לשטיח, לכן אנחנו נאלצים להתחיל בסדרה של עיצומים - וכבר מחר הלימודים יתחילו בשעה 10:00 בבוקר".

כמו-כן, לארז בנוסף יש טענות על כך שהמורים נדרשים לשמור על התלמידים במהלך הלילות בטיולים השנתיים. במכתב ששיגר לשר החינוך ומנכ"ל המשרד נכתב: "אם עד סוף ספטמבר לא ימצא פתרון מוסכם עמנו על אי שמירה ע"י המורים בטיולים - יופסקו כל הטיולים אחרי חג הסוכות".

יו"ר מרכז השלטון המקומי, חיים ביבס אמר בתגובה: "יו"ר ארגון המורים רן ארז מפר באופן בוטה את החלטת בין הדין כשמנסה לפגוע בתלמידים ולשבש את שנת הלימודים בכל מחיר. אם לא יהיה מוכן לקיים דיון ענייני בנושא, ונידרש לכך שוב - נפנה לבית הדין באופן מיידי ואני סמוך ובטוח שנקבל את הגיבוי המתאים גם מהמדינה".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]