00:40 אזעקה חמישית להערב באשדוד, 4 יירוטים מעל שמי העיר. תינוק בן שנה נחבל בראשו בעת שנפל יחד עם אימו שרצה למרחב המוגן. מצבו קל.

23:13 אזעקה רביעית נשמעה נשמעה באשדוד, יירוטים בוצעו צפונית לעיר.

בשעה 22:13 נשמעה אזעקה שלישית בדרום העיר, כיפת ברזל לא הופעלה, ומדיווח של כוחות הביטחון, היו שתי נפילות בשטחים פתוחים.

ב21:10 נשמעה אזעקה שנייה באשדוד לאחר שבמשך כל היום היה שקט. אין נזק ואין נפגעים מהירי. 2 טילים נורו לעבר אשדוד וכיפת ברזל בצעה 2 יירוטים.

אזעקה באשדוד 20:42 - כיפת ברזל יירטה את האיום מהעיר. רסיסי יירוט נפלו ברחבי העיר וגרמו לדיווח על נפילות. אין נפילות ואין נפגעים.

מפת אזורי ההתרעה באשדוד בחלוקה לאזורים:

מפת התרעות באשדוד

חבלני משטרת ישראל טיפלו בזירת נפילת חלקי רקטה. כוחות המשטרה סגרו את זירת האירוע ומזהירים את הציבור שלא להגיע לזירה ולהימנע ככל הניתן מהפרעה למשטרה וכוחות החירום וההצלה בזירות. עד כה לא דווח על נפגעים באירוע.

קרדיט: דוברות המשטרה

מהמשטרה נמסר:

"שוטרים וחבלני המשטרה הוזעקו לזירות נפילה באשדוד. כוחות המשטרה סגרו את זירת האירוע ובשלב זה מבצעים את משימתם להסרת הסכנה במקום, טיפול חבלני המשטרה בפריט הרקטי וחלקיו באופן מקצועי למניעת פגיעה בנפש והשבת החיים למסלולם במקום".

"גם הערב אנו פונים לציבור להמשיך ולגלות ערנות ואחריות אישית בעת אזעקה, יש לפעול על פי הנחיות התגוננות פיקוד העורף, לא להגיע לזירה ולהימנע ככל הניתן מהפרעה למשטרה וכוחות החירום וההצלה בזירות".

קרדיט: דוברות המשטרה

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]