כמות שיא של זוגות פורחת כרגע בבית. מצד אחד שני הוותיקים: מעיין ואביחי ואורנה ודן, ומהצד השני שני החדשים: עדן ואנדל מול שני ועומר.

השאלה היא מי מהזוגות הללו אמיתיים, ומי פשוט מריח את תחילת סוף העונה של האח ורוצה להגיע אל הגמר?

אנדל ועדן

לדעת המערכת זאת אהבה אשדודית טהורה שהתפתחה לאט, מתוך חברות, הערכה ואפילו הערצה. אנדל לא האמין באהבה והוא נבהל מהרגשות המתפרצים. הוא בחור אמיתי שחווה אכזבות וחינך את עצמו לקשיחות, לאטימות. עדן למודת אהבה וחיזורים כל ימי חייה, כולל בתוכנית האח הגדול, הרגישה לראשונה שיש אדם אמיתי לפניה, מדבר איתה בעיניים, בהבעות שהיא מבינה. האטימות שלו לרגש אתגרה אותה.

הוא נטול חארטה ולה כבר נמאס מסיפורי גברים נדושים. היא נפתחה אליו כידידה תומכת ונפלה ברשת. אנדל מפחד, עדן מובילה ולנגד עינינו נגלת לראשונה באח הגדול לדורותיו, אהבת אמת.  

מעיין ואביחי

האם כמו שאמרה אמא של אביחי במפגש הקצר שהיה להם, מדובר בשמשון ודלילה של הבית? היא אמנם שלחה לו מסוק שעליו הכיתוב שיילך עם האהבה שלו, אבל האם האהבה שלו היא גם האהבה שלה? הפרקים שבמהלכם היחסים האלה היו חמודים חלפו, וכבר מספר שבועות שהתחושה הזו שפתאום הכל התהפך, אביחי הוא זה שרוצה ומעיין היא זו שלא, נמצאת בין השניים ויוצרת מצב מאוד לא נעים. אפילו הנשיקה שלהם הופכת לאיזה אקט פומבי ולא למשהו שצריך להיות (עד כמה שניתן במסגרת המגבלות) אישי. במקום לעשות את זה לבד, הם מחליטים לערוך 'טקס נשיקה', במסגרתו יוכלו לחגוג ביחד עם כל דיירי הבית ובניצוחו של חיים, את המגע הראשון ביניהם. מוזר? בהחלט.

אורנה ודן

זוג שקצת פחות מתקשה לעצור את המגע ביניהם הוא אורנה ודן, שכנראה גרמו לפיטורים של עובד ההפקה שלא חשב להתקין מצלמה מתחת לשולחן. אבל גם כאן, יש בעיה. נראה שדן נחת בזרועותיה של אורנה רק אחרי שמעד בזמן שברח משני (זוכרים את זה?) ולכן באותה הקלות יכל ליפול בכל מקום אחר (תארו לעצמכם את הזוג דן-חיים למשל, זה יכל להיות הרבה יותר נחמד!) נראה שרק בחוץ אורנה ודן יבינו עד כמה הם שונים.

שני ועומר

ואחרונים חביבים הם הזוג הכל-כך-טרי-הרגע-נקטף-מהשדה-של-האח. שני מוכיחה שוב שהיא יכולה להיות במערכת יחסים רק בפול גז, ומסמנת את עומר כמטרה. הוא מצדו, נוקט בגישת "למה לא?" אבל יש מצב שהוא עוד יצטער על זה. הרי מספיק שיאמר על הארון שלה "איזה סדר יש פה", כדי שהיא תענה: "הסדר האמיתי קרה ברגע שנכנסתי לחיים שלך." אאוץ', בבקשה תפסיקי.

ומה דעתכם?

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]