צילום: עו"ד יניב אהרון

די ברור שהתשובה השנייה משקפת משחק טוב יותר. איך זה בא לידי ביטוי במהלך המשחק – השחקנים נותנים 101% מהיכולות שלהם, עולים להתקפה בלהט וחוזרים במהירות להגנה, מזיעים, מתאמצים, נותנים את הכל.

ככה זה צריך להיות גם במגרש הפוליטי. 120 שחקנים (הרי הם חברי הכנסת) מכל הקבוצות "הליכוד ניקס" "העבודה היט", "ש"ס נטס", "כולנו בולס", "יש עתיד לייקרס" נלחמים 365 ימים בשנה או לפחות אמורים להילחם לטובת אזרחי מדינת ישראל.

מתרוצצים בכל הארץ לאורכה ולרוחבה. תוקפים בכל הכוח את האויב, יורדים להגנה על העורף, מחזקים בדאבל-אפ את הכלכלה, מעבירים אסיסטים כשצריך לאשר הצעת חוק טובה, מרימים את החלשים על הכתפיים ודואגים שהכדור יכנס לסל הבריאות.

אז הנה לכם הזדמנות לייצר משחק טוב. הבחירות הפנימיות ליו"ר של מפלגת העבודה.

אם בוז'י ישאר יו"ר המחנה הציוני - המאצ' נגד נתניהו יוכרע עוד בטרם יחל. ולדעתי כך גם באשר ליתר המתמודדים.

אלא שהפעם יש שחקן חדש. שחקן שהגיע מליגה אחרת, שמו אבי גבאי. אבי היה השר להגנת הסביבה, אבי היה מנכ"ל בזק, אבי מגיע מעולם הניהול, הוא מבין כלכלה, הוא נבחר ע"י משה כחלון כשהצטרף למפלגת כולנו, ועושה רושם שהוא הולך ישר ולא מנסה לנוע סחור סחור.

לדעתי, כפעיל פוליטית, וכאדם שמכיר את אבי גבאי, אבי יכול לחזק מאוד את המחנה הציוני ומפלגת העבודה. למה זה טוב? זה טוב כי זה יוביל את יתר חברי הכנסת מהגוש הימני לביצועים יותר טובים.

הבחירה באבי כיו"ר תציע אלטרנטיבה לתבוסתניות של מנהיגי השמאל, תאפשר שיתופי פעולה רחבים יותר עם הממשלה הקיימת, תתרום לביצוע עבודת ועדות הכנסת, ובסופו של יום תעשה טוב למדינה – בין אם כאופוזיציה ובין אם כחלק מהממשלה.

אז הנה לכם מאצ' טוב – העבודה בראשות אבי גבאי נגד הליכוד בראשות נתניהו.

אני הולך להביא קערת גרעינים מיד אשוב.

הכותב הינו עוזר לשעבר לראש העיר אשדוד, מנהל מטה הבחירות של מפלגת כולנו באשדוד, וכיום עורך דין שותף במשרד עורכי דין אהרון-גל ושות' שנמצא בסימול אשדוד.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]