בוגרי מחזור תשמ"ב בי"ס שקמים

המפגש התקיים בשבוע שעבר ביום חמישי אחרי עבודה מאד קשה מספרת מרצ'י שביחד עם שמואל גוזלן, ארגנו את הערב הבלתי נשכח. ראיתי פרסום של דורון גלילי באשדוד נט נוסטלגיה ויצרתי איתו קשר. הסתבר שהוא בקשר עם כמה אנשים ומכאן הכל התגלגל. פתחתי קבוצת וואצאפ והתחלנו להוסיף את האנשים שמצאנו.

ספר מחזור

במשך שבועיים שלושה התעסקתי רק בזה, הוספתי עוד חבר ועוד חבר ולאט לאט התגבשה הקבוצה, מספרת מרצ'י.

כמה אנשים היו במפגש?

הגיעו 16 חברים. המפגש המקורי תוכנן ל-1.2, אבל בגלל חברה שבאה מאמריקה ורצתה לראות את כולם לפני שהיא טסה, הקדמנו את התאריך ובמאמץ מטורף, תוך יומיים הרמנו את המפגש. בקושי עבדתי כי היה חשוב לארגן את זה בזמן, אבל נהניתי מכל רגע.

מרגישים את החשמל באויר

איפה נפגשתם?

אצל אחד החברים במודיעין. הגיעו אנשים מכל הארץ. כל אחד הביא משהו, היה המון אוכל אבל אף אחד לא התייחס לאוכל, כל מה שעניין אותנו זה לדבר אחד עם השני ולשמוע מה עבר על כל אחד ב-35 שנה שלא נפגשנו. היה מצחיק ומרגש עד דמעות. עשינו מעגל וכל אחד סיפר על עצמו. בסוף הערב אפילו רקדנו סלואו כמו בערבי כיתה של פעם.

הילדות של אז, הנשים היפות של עכשיו

יש כבר תוכניות להמשך?

בינתיים מצאנו עוד חברים שלא היו במפגש הראשון, אז כבר יש תוכנית למפגש הבא, כנראה שבפורים נעשה מסיבה תחפושות גדולה.

מרצ'י ושמואל מארגני המפגש

במערכת אשדוד נט מברכים על כל מפגש ומתרגשים לראות איך בזכות "אשדוד נט נוסטלגיה" נוצרים חיבורים אנושיים שנוגעים בחייהם של אנשים ומקרבים בין הלבבות.
 יישר כוח לבוגרי בית ספר שקמים, מחכים לתמונות עם התחפושות.
הילדות של אז, הנשים היפות של עכשיו
ואיך אפשר בלי המחנכת...

אחרי 30 שנה...

כך היה....

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]