באדיבות מועצת נוער התלמידים

אשדוד מוקירה את יובל סינדורי על פעילותה החברתית ותרומתה הבלתי נלאית לקהילה, והיא רק בת 16. בטקס שנערך במרכז הנוער קופף, היא זכתה בפרס אות הנוער המתנדב של העיר ונבחרה לייצג את אשדוד בתחרות המחוזית.

סינדורי הצעירה יזמה זה שנתיים ברציפות את מיזם "הפוני של אבא" באמצעותו גייסה היא וחבריה, תרומות שיער וכסף עבור המתמודדים עם מחלת הסרטן בהפנינג התרמה ענקי שנערך בחצר בית הספר מקיף ח' וסחף אחריו עיר שלמה.

בטקס אות הנוער המתנדב אשדוד  את המיזם היא הגתה לאחר פטירתו של יגאל אביה לפני קרוב לשש שנים, כתוצאה ממחלת הסרטן. יחד עם דודתה, חברה ובני משפחה נוספים, תרמה את שיערה בפעם הראשונה מספר חודשים לאחר מכן ומאז אימצה לעצמה את המנהג - דרכו נולד הרעיון למיזם איסוף התרומות "הפוני של אבא".

יובל סינדורי ואביה (ז"ל) |צילום פרטי

סינדורי: "אני מאושרת, נרגשת, שמחה ובעיקר גאה שהפרויקט שנולד מתוך סיפור אישי, מקבל הכרה מהעיר האהובה שלי. אין יותר מרגש מלייצג את העיר בה גדלתי וחונכתי.  אנשים רבים האמינו ותמכו בי, כמו משפחתי האהובה, בית הספר שלי - מקיף ח',  החברים, המש"צים, מועצת הנוער והעירייה. אני מרגישה תחושת שליחות וזה נותן לחלום שלי שהתגשם שוב ושוב - תחושת משמעות אמיתית. מאחלת לכולנו לחלום ולשאוף להגשים את החלומות שלנו".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]