במהלך השנה חניכי השכבה הבוגרת לוקחים על עצמם לקיים ולפתח מסגרות חינוכיות לבני נוער בעיר. בחנוכה , הפעילות ממשיכה! כמעט בכל ימי החג יש פעילות לילדים ברובעים בהם תנועת הצופים פועלת.

 

השנה קיבלו אחריות על הפעילות כיתות ז-ט של השבט. כל שכבה קיבלה להפיק פעילות משלה מתוך מגמה למשוך כמה שיותר ילדים לפעילות טובה ומעניינת.

 

אין דבר יותר יפה מלראות ילדים , שבדרך כלל היינו מגדירים אותם כ 'קטנים' וחסרי ניסיון-  פועלים בצורה כל כך מקצועית ונחושה להשגת המטרה, שבסופה , לא עומד פרס פיזי, אלא רק הידיעה שבכוחם לעשות,לתרום .

 

הגמול הטוב ביותר זה חיוך של ילד אחר, זו השמחה של הקבוצה שעבדה קשה במשך שבועות ועכשיו סוף סוף יכולים לנוח בתחושה של הצלחה.

 

בדרך העשייה החניכים לומדים מהי אחריות ומהי חברות, הם רוכשים כלים נוספים בדרך להתבגרותם. חוויות מסוג זה מעצבות את אישיותם, בדרך להיות אזרחים תורמים ומשמעותיים בחברה הישראלית.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]