לפני כשבועיים הופיע באקנסטו בר, הראל גינזבורסקי (11),  במסיבה לתוך הלילה עם מופעי פריצה של סטנדאפיסטים מוכשרים ומתחילים בהפקתו של אורי קריספין ,שחוזר לסצנת חיי הלילה של העיר, והשבוע הופיע במופע הראשון במיזם הסטנדאפ שהתקיים באולם המופעים באגף התרבות של מרכז קהילתי 'בית לברון'.

הראל גינזבורסקי. צילום: odrey

הראל גינסבורסקי, העולה לכיתה ז' בבית הספר התיכון מקיף ד' יש ניסיון די מרשים בעמידה מול קהל. 
הראל כבקיא ומנוסה בדבר, סיפר לקהל על חיי היום יום הסוערים של נער הנוהג להתלוצץ על חשבון הוריו ולא רק, באחד הפאנצ'ים אמר לקהל  - "המורה כעס על התנהגותי בכיתה, הוא פנה אליי בעצבים ואמר: ביום ראשון אני מבקש לראות את ההורים שלך. המורה, השבתי לו: למה לחכות ליום ראשון? הנה יש לי תמונה שלהם בנייד." 

המפיק והמנחה גבי גולן. צילום: odreyאת המופע הנחה באופן פעיל גבי גולן (54) האשדודי שעבד כנהג מונית כשלושים שנה  וכרגע הוא מאייש דוכן של מפעל הפיס.
לאורך השנים, נחשב כמצחיקן בכל מקום שהגיע וייצר המשחק שקינן בו הביא אותו בעבר להשתלמות בקורס 'משחק מול מצלמה' שנערך במרכז האמנויות מונארט ובעקבותיו השתתף בגילום תפקידים קטנים בסרטים 'שתיקת הצופרים', דרמה טלוויזיונית ישראלית משנת 2003 , שביים אורי ענבר, בסרט 'חתונה מאוחרת' בבימויו של דובר קוסאשווילי, שיצא לאקרנים בשנת 2001 ובמספר סרטי סטודנטים.

גבי גולן עלה מספר פעמים לבמת הקומדי קלאב בת"א, הציג לפני הקהל סיטואציות מחייו של נהג מונית אשדודי ממוצא גיאורגי וסיפורים על אשתו וחמותו, הקהל הגיב בפרצי צחוק רמים נוכח אמן הסטנד-אפ הלא שגרתי.
"אמנות הסטנד אפ נפוצה בארץ וחשבתי שכדאי שגם באשדוד תהיה במה שבה יוכלו מי שמבקשים להציג לפני קהל."
בהמשך נוצר קשר בינו לבין רפי מיכאלי- מנהלו של מרכז קהילתי 'בית לברון' ועל ההפקה המעשית לאירוע הופקד עומר גדז' (39), רכז חוגים וקהילה במרכז הקהילתי והאחראי על הפעילות באגף התרבות.

על הבמה התייצבו בני הזוג סופיה, עורכת דין במקצועה, ודוד דביר מגן יבנה, מתן וייסמן, אדנה  אלפה, דודו כרמל, ירדן משולם ורונן טבריה התל אביבים וכאמור גבי גולן והנער הראל גינזבורסקי מאשדוד.

עורכת דין סופיה דביר. צילום:odrey

במרכז הקהילתי 'בית לברון' שוקלים את האפשרות להציע לבני הנוער ולצעירים השתלמות בקורס סטנד אפ מקצועי בהובלה של אמן מנוסה עם הכשרה בנושא, עמידה על במה, כתיבת קטעי סטנד-אפ, אימפרוביזציה ועוד כאשר המשתתפים יופיעו באירועים עירוניים ובערבי במה פתוחה עם חומרים מקוריים שלהם.

המעוניינים להציג במופעי סטנד אפ פתוחים יפנו לאגף התרבות של מרכז קהילתי 'בית לברון ':

08-8555834